Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ссылка на товар в категориях/результатах поиска/производителях и т. п.


Recommended Posts

Известно что на товар в разных местах разные ссылки (в категориях/результатах поиска/производителях и т. п.).

Хочу везде убрать в контроллерах добавление пути к товару. Чтоб ссылка на товар везде была  вида "index.php?route=product/product&product_id=XX". При клике на товар в любом месте он открывался бы по этой ссылке

 

Правильно ли я понимаю, что тогда не будет множества ссылок на один и тот же товар.

Насколько верно такое решение?

БУдут ли в карточке товара при переходе к нему оставаться верные хлебные крошки (с указанием категории/поиска/производителя и  т. п)? Или они берутся с адреса товара?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


БУдут ли в карточке товара при переходе к нему оставаться верные хлебные крошки (с указанием категории/поиска/производителя и  т. п)? Или они берутся с адреса товара?

 

зависит от движка, версии, установленных дополнений, ЧПУ, типа ЧПУ и еще кучи факторов...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.