Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

virtuemart и OpenCart


rufik

Recommended Posts

всем привет, собственно есть магазин построен на virtuemart и его надо пренести на OpenCart товаров около 1500 наименований, отсюда и вопрос есть ли в природе такой скрипт который бы сделал конвертацию с бызы virtuemart под базу OpenCart ?

если есть ткните где посмотреть

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


всем привет, собственно есть магазин построен на virtuemart и его надо пренести на OpenCart товаров около 1500 наименований, отсюда и вопрос есть ли в природе такой скрипт который бы сделал конвертацию с бызы virtuemart под базу OpenCart ?

если есть ткните где посмотреть

1) Вроде бы кто-то из иностранцев за деньги переносил.

2) Я выгружал из VM через CSV Improved в CSV, потом долго дорабатывал напильником файл и загружал в OC. В итоге на где-то 1700 товаров ушло порядка недели, но всё делал путем тыка, может у вас быстрее получится.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1) Вроде бы кто-то из иностранцев за деньги переносил.

2) Я выгружал из VM через CSV Improved в CSV, потом долго дорабатывал напильником файл и загружал в OC. В итоге на где-то 1700 товаров ушло порядка недели, но всё делал путем тыка, может у вас быстрее получится.

ясненько буду пробывать через CSV Improved , так как по началу тоже об этом думал, если найду решение по проще то выложу тут
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


а че искать - даете описание "полей" CSV из файла, полученного через CSV Improved, а дальше - дело техники.

Думаю сложного ничего нет.

Змінено користувачем afwollis
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.