Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Залить шаблон [РЕШЕНО]


Recommended Posts

Всем привет!

Скажите, если я куплю шаблон на templatemonster.com, то насколько трудно его будет применить?

Меня пугает перечень необходимого ПО в описании шаблона:

Adobe Photoshop CS+, Apache Server, Adobe Dreamweaver 8+ (or any php-editor), For uncompressing a template ZIP package:

WinZip 9+ (Windows);

Stuffit Expander 10+ (Mac), PHP v. 5 or higher, MySQL 4.1.14 or later,

Я думал, что шаблоны для этого и созданы, чтобы купить, применить и просто наполнить своими товарами? Разве не так?

Или я что-то не понимаю? :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Перед тем как купить его, посмотрите на количество загрузок данного шаблона... И почитайте отзывы о templatemonster.

В случае возникновения каких либо проблем, Вы не дождётесь ответа от разработчиков... И я даже больше чем уверен, что с первой проблемой Вы придёте сюда, на этот форум.

Если хотите приобрести шаблоны с адекватной (а главное быстрой) поддержкой пользователей, обратите внимание на themeforest.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.