Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

SEO мультиязык PRO 39.3


Recommended Posts

Добрий день. Хочу купити та  встановити модуль  SEO мультиязык PRO 39.3 на опенкарт 2,3.  Магазин двумовний. Зараз все працює, але мабуть не так як потрібно. При зміні мови в поле добавляється ще багато букв і знаків. При налаштуванні реклами  програміст так прописав при створенні фідів реклами. Не розумію як встановлення модуля вплине на це.Чи будуть правильно формуватися фіди при встановленні модуля? Сайт geyzer.in.ua. Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 30.09.2024 в 19:50, alekc сказав:

При налаштуванні реклами  програміст так прописав при створенні фідів реклами.

Змініть програміста

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 30.09.2024 в 21:16, alekc сказав:

Де він повинне взяти поле для другої мови?

Ну якщо він не знає рішень, які працюють вже дуже давно, то нафіга такий програміст.
Чи ви вважаєте це нормальним?: 

obzhimnaia-krestovina?_route_=vodostachanja-kupit%2Fobzhimnoi-fiting%2Fobzhimnaia-krestovina

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А Ви кваліфікований програміст? Ну тоді пропишіть мені на опернкарт 2,3 , правильно. Пока я не встановив модуль SEO мультиязык PRO 39.3 ,з яким думаю все буде правильно працювати.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 01.10.2024 в 19:54, alekc сказав:

Пока я не встановив модуль SEO мультиязык PRO 39.3

Встановлюйте цей модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.