Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Помощь при переносе товаров через SimpleParts


Recommended Posts

Всем доброго))

У меня стоит модуль SimpleParts я парсю товары от одного поставщика на свой сайт. Вот пришло время решила расширяться, как всегда лезу в Parts, но у нового поставщика описание YML полностью целостное (название, цена, артикул и т.д разбило) но Характеристики и особенности в одном тексте, без разделителей. Соответственно SimpleParts все вместе и перенёс. Но мне надо как то его разделить на странице описания, что бы характеристики, особенности высвечивались с новой строки и жирным (как у поставщика на сайте). Может кто то подскажет, есть ли правило которое разобьёт текст правильно. Буду очень благодарна

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 07.09.2024 в 21:50, MaryaSutuga сказав:

Всем доброго))

У меня стоит модуль SimpleParts я парсю товары от одного поставщика на свой сайт. Вот пришло время решила расширяться, как всегда лезу в Parts, но у нового поставщика описание YML полностью целостное (название, цена, артикул и т.д разбило) но Характеристики и особенности в одном тексте, без разделителей. Соответственно SimpleParts все вместе и перенёс. Но мне надо как то его разделить на странице описания, что бы характеристики, особенности высвечивались с новой строки и жирным (как у поставщика на сайте). Может кто то подскажет, есть ли правило которое разобьёт текст правильно. Буду очень благодарна

Треба дивитися, що там у вас. А також можете написати ще у тему підтримки модулю

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.