Перейти до вмісту
Пошук в
 • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Як запустити інтернет-магазин на OpenCart: приклад магазину взуття N-SHOES від Максима Здорового


Recommended Posts

Запуск інтернет-магазину може бути складним завданням, але з правильною підготовкою та використанням платформи OpenCart, цей процес можна значно спростити. В цій статті розглянемо приклад інтернет-магазину N-SHOES, щоб показати, як успішно реалізувати цей проект.

N-SHOES - це
•    Мультібрендовий магазин жіночого та чоловічого взуття.
Асортимент:
•    Більше 3000 моделей від відомих виробників з Італії, Німеччини, Польщі, Іспанії, США та України.
•    Магазин пропонує якісне взуття за доступними цінами.
•    Гарантує швидку доставку та зручний сервіс.
•    Сезонні колекції та постійні акції.
Досвід роботи:
•    Магазин успішно працює з 2009 року.
•    Є роздрібні магазини у Харкові та Тернополі.
•    Планується відкриття нових магазинів у Києві, Львові та Дніпрі.
•    Інтернет-магазин працює по всій Україні: https://shoes-poland.com.ua/ua
•    Новий міжнародний проект: https://n-shoes.com/
•    Має активні сторінки в соціальних мережах:
Facebook - https://www.facebook.com/nextshoes2009
Instagram - https://www.instagram.com/nextshoes2009
YouTube - https://www.youtube.com/c/nextshoes2009

 

1. Планування та дослідження
Визначте свою нішу та цільову аудиторію

Перший крок до створення інтернет-магазину – це визначення ніші та цільової аудиторії. Важливо розуміти, які продукти ви хочете продавати і хто буде вашими клієнтами. N-SHOES, наприклад, зосередився на продажу взуття, орієнтуючись на широкий спектр покупців, включаючи чоловіків, жінок і дітей.

Дослідіть конкурентів
Вивчення конкурентів допоможе вам зрозуміти, що працює на ринку, а що ні. Це також дасть вам можливість знайти свій унікальний підхід. Максим Здоровий з N-SHOES рекомендує використовувати прості оголошення на OLX та пости в Instagram для тестування актуальності вашої пропозиції.

Створіть бізнес-план
Чітко сформульований бізнес-план є основою успіху. Він повинен включати ваші цілі, маркетингову стратегію, прогнози продажів та фінансовий план. Для N-SHOES це був один з ключових факторів успіху, оскільки він дозволив їм чітко бачити свій шлях розвитку та адаптуватися до змін.

 

2. Вибір хостингу та доменного імені
Оберіть надійного хостинг-провайдера
Вибір правильного хостингу є критичним для забезпечення стабільної роботи вашого інтернет-магазину.

 

Зареєструйте доменне ім'я
Доменне ім'я повинно бути легко запам'ятовуваним і відображати бренд. Це сприятиме кращому впізнаванню вашого магазину серед клієнтів.

 

3. Налаштування OpenCart
Завантажте та встановіть OpenCart

OpenCart – це безкоштовна платформа з відкритим кодом, яку легко завантажити та встановити. Вона забезпечує всі необхідні функції для управління інтернет-магазином.

Налаштуйте магазин під свої потреби
Налаштування дизайну, мови, валюти та інших параметрів дозволяє зробити ваш магазин унікальним. Додайте продукти, описи, фотографії та ціни, щоб зробити їх привабливими для клієнтів. Це один з важливих етапів, на який варто витратити більше часу для досягнення найкращих результатів.

 

4. SEO та маркетинг
Оптимізація для пошукових систем
SEO – це ключовий елемент для залучення органічного трафіку. Після переходу від безкоштовного конструктора сайтів до OpenCart, N-SHOES зосередився на оптимізації свого сайту для пошукових систем. Це включає в себе використання правильних ключових слів, оптимізацію швидкості завантаження сторінок та створення якісного контенту.

Маркетингові стратегії
Розробка ефективної маркетингової стратегії допоможе залучити нових клієнтів і утримати існуючих. N-SHOES використовує різні канали, такі як соціальні мережі, email-маркетинг та партнерські програми, щоб охопити ширшу аудиторію.

 

5. Адміністрування та підтримка
Навчіться самостійно адмініструвати сайт
Запуск інтернет-магазину може бути дорогим, але є способи заощадити. Один з них – навчитися самостійно адмініструвати сайт. Це дозволить вам оперативно вносити зміни та реагувати на потреби ринку без залучення зовнішніх розробників.

Підтримка клієнтів
Високий рівень підтримки клієнтів є одним з ключових факторів успіху. Впровадження системи управління замовленнями, оперативна обробка запитів та забезпечення зворотного зв’язку допоможуть вам побудувати лояльну клієнтську базу.

 

6. Аналіз та вдосконалення
Встановіть цілі та KPI

Для успішного розвитку інтернет-магазину важливо встановлювати конкретні цілі та ключові показники ефективності (KPI). Це допоможе вам відстежувати прогрес і вносити необхідні корективи. Наприклад, N-SHOES встановив цілі з збільшення обсягу продажів та досягнення певної частки ринку.

Постійний аналіз і вдосконалення
Аналізуйте результати вашої діяльності та шукайте способи для вдосконалення. Це може включати в себе оптимізацію процесів, впровадження нових технологій та адаптацію до змін на ринку.

 

7. Модулі для OpenCart

Модулі OpenCart які використовуються в інтернет-магазином N-SHOES є обов'язковими та рекомендованими, грунтуючись на їх поточному наборі модулів та цілях.

Обов'язкові модулі:

Ці модулі є необхідними для базової функціональності будь-якого інтернет-магазину OpenCart:

 • OCFilter: Цей модуль фільтрації товарів є важливим для покращення навігації та досвіду покупців, дозволяючи їм легко знаходити потрібні їм продукти.
 • Branched Sitemap: Цей модуль карти сайту створює XML-карту сайту вашого магазину, яка допомагає пошуковим системам індексувати ваш веб-сайт та покращувати його ранжування.
 • UniXML Google Merchants, Rozetka, Prom: Цей модуль експорту даних продуктів дозволяє легко експортувати інформацію про ваші продукти на різні маркетплейси, такі як Google Merchants, Rozetka та Prom.

Рекомендовані модулі:

На додаток до обов'язкових модулів, існує багато інших модулів, які можуть бути корисними, як наприклад для N-SHOES. Ось декілька рекомендацій:

 • Накопичувальна знижка за номером телефону: Цей модуль може стимулювати повторні покупки та підвищити лояльність клієнтів, пропонуючи їм знижки на основі їх історії покупок.
 • Accordion & Tabs & Steps, Faq & HowTo Microdata - конструктор контенту шорткоди, popup, вставка модулів, вкладки, панелі, банера, меню, галереї, акордеони, питання-відповідь, підказки та ін.: Цей багатофункціональний модуль конструктора контенту може створювати більш привабливі та інформативні сторінки товарів та інші сторінки веб-сайту.
 • Модуль CheckBox пРРО для Opencart: Цей модуль відповідності фіскалізації може допомогти дотримуватися українських законів про фіскалізацію та уникати штрафів.
 • OCDEV.pro - Мультимова SEO PRO, правильний hreflang: Цей модуль SEO покращує ранжуваннявеб-сайту в пошукових системах для різних мов.
 • Зручне масове редагування в OpenCart: Цей модуль масового редагування продуктів може допомогти економити час та зусилля при оновленні інформації про продукти.

Вибір правильних модулів OpenCart є важливим для успіху будь-якого інтернет-магазину. N-SHOES вже має гарний набір основних модулів, але є й інші модулі, які можуть бути корисними для досягнення їхніх цілей. Важливо ретельно оцінити свої потреби та вибрати модулі, які найкраще відповідають вашим вимогам.

Важливо зазначити, що це лише загальні рекомендації, і найкращий набір модулів може відрізнятися. Рекомендується провести власне дослідження та проконсультуватися з фахівцем з OpenCart, щоб визначити, які модулі найкраще підходять для вашого магазину.


Запуск інтернет-магазину на платформі OpenCart може бути успішним, якщо підходити до цього процесу з належною підготовкою та увагою до деталей. Приклад N-SHOES демонструє, що з правильним плануванням, дослідженням, налаштуванням та постійним вдосконаленням можна досягти значних результатів у онлайн-торгівлі. Важливо пам’ятати, що ключ до успіху полягає в розумінні потреб ваших клієнтів і наданні їм якісного сервісу та продукції.

opencartforum1.jpg

opencartforum2.jpg

opencartforum3.jpg

opencartforum4.jpg

opencartforum5.jpg

opencartforum6.jpg

opencartforum7.jpg

opencartforum8.jpg

opencartforum9.jpg

opencartforum10.jpg

opencartforum11.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Як виникла ідея розвитку інтернет-магазину? Як давно займаєтеся цим? Який досвід в підприємництві був до цього?

Історія виникнення та розвитку інтернет-магазину N-SHOES
Ідея розвитку інтернет-магазину N-SHOES виникла у Максима Здорового, який завжди цікавився розвитком Інтернету ще з часів навчання в університеті. Його інтерес до цифрових технологій посилився під час 15-річного досвіду роботи в банківській системі, де він був свідком та учасником процесів диджиталізації та автоматизації в середині 2000-х років.

Спостереження за успіхами друзів в IT-компаніях також відіграло важливу роль у формуванні ідеї створення власного бізнесу. Відкриття офлайн-магазину та перші кроки в онлайн-торгівлі відбулося ще у 2009 році. Разом із дружиною Максим вирішив відкрити офлайн-магазин в Будинку взуття SKY. Одночасно був створений простий сайт-візитка для магазину, використовуючи безкоштовний конструктор. Це був сміливий крок, адже на той час NEXT SHOES (початкова назва N-SHOES) був першим інтернет-магазином взуття у Харкові.

Досвід в підприємництві до запуску N-SHOES
До запуску інтернет-магазину Максим Здоровий мав багатий досвід роботи у банківській сфері, що дало йому глибоке розуміння бізнес-процесів та важливість диджиталізації. Цей досвід став важливим підґрунтям для розвитку N-SHOES, адже він дозволив використовувати знання та навички, набуті під час роботи в банківській сфері, у сфері електронної комерції.

Перший досвід з онлайн-торгівлею став каталізатором для подальшого розвитку інтернет-магазину. З часом Максим почав вивчати нові технології, платформу OpenCart, досліджувати кращі практики ведення онлайн-бізнесу та вдосконалювати свій магазин. У 2021 році магазин скоротив свою назву з «NEXT SHOES» на «N-SHOES».

Вибір платформи OpenCart
Вибір платформи OpenCart для інтернет-магазину N-SHOES був зумовлений детальним аналізом та порівнянням з іншими популярними платформами. Після того як у 2009 році було створено сайт-візитку на безкоштовному конструкторі, з'явилися кращі сайти конкурентів, позиції N-SHOES поступово знижувалися, а вимоги Google стали жорсткішими. До того ж, розробники сайтів-конструкторів почали додавати багато своєї реклами на сторінці магазину. Це змусило шукати інші варіанти та експериментувати зі створенням повноцінного нового інтернет-магазину. OpenCart виявився оптимальним вибором завдяки своїй гнучкості та можливості налаштування під потреби магазину.

Подальший розвиток
Запуск інтернет-магазину N-SHOES на OpenCart значно скоротився з часом. Перший запуск у 2011 році з аутсорсинговою IT-компанією зайняв 4-6 місяців. У 2021 році перехід на універсальний шаблон UltraStore від OCTemplates скоротив час розробки до 2 місяців. Запуск нового міжнародного проекту на шаблоні ShowCase у 2024 році зайняв менше 1 місяця.
Історія розвитку інтернет-магазину N-SHOES демонструє, як завдяки наполегливості, готовності постійно удосконалюватися та адаптуватися до нових технологій можна досягти успіху в онлайн-бізнесі. Важливо не тільки мати ідею, але й розвивати її, вчитися на власних помилках та досвіді інших, і постійно шукати нові можливості для зростання та вдосконалення.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Чому обрали OpenCart чи маєте досвід роботи з іншими CMS? Який фактор став вирішальним при виборі CMS?

Чому обрано OpenCart та досвід роботи з іншими CMS?
До вибору OpenCart, N-SHOES експериментували з іншими системами управління контентом (CMS). Спочатку був створений сайт-візитка на безкоштовному конструкторі, однак згодом виникли кілька проблем:

 • Зниження позицій у пошуковій видачі: Конкуренти мали кращі сайти, що призводило до зниження позицій магазину N-SHOES у результатах пошуку.
 • Жорсткіші вимоги Google до SEO: Платформи-конструктори не завжди відповідали сучасним вимогам SEO, що ускладнювало просування сайту.
 • Включення реклами розробників: Безкоштовні конструктори додавали свою рекламу на сайт, що негативно впливало на користувацький досвід.

Пошук повноцінної CMS
Вибір CMS для створення нового інтернет-магазину базувався на кількох ключових критеріях:

 1. Каталог товарів, фільтри та блог: Було необхідно створити зручний сайт з каталогом товарів, фільтрами та блогом.
 2. Висока вартість та недоліки самописного сайту: Власний розроблений сайт мав би високу вартість і потребував значних ресурсів для підтримки.

Порівняння популярних CMS
Після аналізу різних CMS, було зроблено вибір на користь OpenCart, зважаючи на такі фактори:

WordPress:

 • Плюси: Багато безкоштовних шаблонів, мобільність.
 • Мінуси: Орієнтованість на блоги, повільне завантаження, багато неякісних плагінів.

Joomla:

 • Плюси: Простота встановлення, кешування, різноманіття дизайнів.
 • Мінуси: Складність SEO, ризики завантаження розширень з ненадійних джерел, обмежена технічна підтримка.

OpenCart:

 • Плюси: Постійне вдосконалення, адаптація до специфічних потреб бізнесу, простота розвитку, хороший SEO-функціонал, детальна статистика, багатомовність, купони та сертифікати, партнерська програма, активний форум.
 • Мінуси: Не вказано значних недоліків, що вплинули б на рішення про вибір платформи.

Вирішальні фактори при виборі OpenCart

 1. Зручність для клієнтів: Більшість клієнтів віддали перевагу сайту на OpenCart за кращі показники активності та часу перебування на ньому.
 2. Функціональність: Відповідає потребам магазину в каталозі товарів, фільтрах, блозі, SEO, статистиці, маркетингових інструментах.
 3. Простота використання: Не потребує значних зусиль для розвитку та підтримки.
 4. Активна спільнота: Доступ до форуму з великою кількістю інформації та можливість спілкуватися з розробниками плагінів.

Вибір OpenCart для інтернет-магазину N-SHOES був обґрунтований детальним аналізом можливостей різних CMS та потребами магазину. Основними факторами стали зручність для клієнтів, функціональність, простота використання та підтримка активної спільноти. Це дозволило N-SHOES створити ефективний та зручний інтернет-магазин, який задовольняє потреби як бізнесу, так і клієнтів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Розкажіть детальніше про нішу, асортимент та поділіться посиланням на сайт. Чи був досвід роботи з цим товаром, послугою раніше?

Інтернет-магазин N-SHOES займається продажем жіночого та чоловічого взуття. Магазин пропонує понад 3000 моделей взуття від відомих виробників з таких країн, як Італія, Німеччина, Польща, Іспанія, США та Україна. Асортимент включає в себе різні стилі та типи взуття, що дозволяє задовольнити потреби широкого кола клієнтів. Основна увага приділяється якості продукції та доступним цінам. Крім того, магазин регулярно пропонує сезонні колекції та проводить акції, що приваблює нових покупців та утримує постійних клієнтів.

Досвід роботи
N-SHOES успішно працює на ринку з 2009 року. Спочатку бізнес розпочався з офлайн-магазинів у Харкові та Тернополі. Такий досвід дозволив краще зрозуміти потреби клієнтів та налаштувати асортимент відповідно до їхніх вподобань. Цей досвід став міцним підґрунтям для розширення бізнесу в онлайн-простір, що відбулося згодом.

Запуск інтернет-магазину дозволив значно розширити географію продажів. На сьогодні магазин обслуговує клієнтів по всій Україні. Окрім того, планується відкриття нових фізичних магазинів у Києві, Львові та Дніпрі, що свідчить про стабільне зростання та розвиток бізнесу.

Посилання на сайт
N-SHOES має декілька онлайн-платформ для продажу взуття:

 • Основний інтернет-магазин для українських клієнтів: N-SHOES Україна
 • Міжнародний проект, який орієнтований на зарубіжні ринки: N-SHOES International

Магазин також активно представлений у соціальних мережах:

Facebook
Instagram
YouTube.
Висновок
N-SHOES успішно розвиває свій бізнес у ніші продажу взуття завдяки широкому асортименту якісних товарів, доступним цінам та постійному вдосконаленню сервісу. Багаторічний досвід роботи у цій галузі дозволяє магазину залишатися конкурентоспроможним та привабливим для клієнтів як в Україні, так і за її межами.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Використовуєте OpenCart чи ocStore, яку саме версію?

Для створення та підтримки інтернет-магазину N-SHOES використовується ocStore. Поточна версія платформи – ocStore 3.0.3.7, з оновленням від 10 грудня 2023 року.

Порівняння OpenCart та ocStore
Обидві платформи – OpenCart та ocStore – є популярними виборами для створення інтернет-магазинів, особливо завдяки їх безкоштовному та відкритому коду. Вони мають широкий спектр функцій, які підходять для різних типів бізнесів.

OpenCart:

 • Більша спільнота: OpenCart має ширшу базу користувачів та розробників, що забезпечує більше доступних розширень та тем.
 • Краща документація: Наявність детальної документації робить OpenCart зручним для новачків.
 • Довша історія розвитку: Завдяки цьому OpenCart пропонує стабільну платформу з великою кількістю ресурсів.

ocStore:

 • Зосередження на Східній Європі: ocStore адаптований для ринків Східної Європи та має вбудовані модулі оплати та доставки, популярні в цьому регіоні.
 • Вдосконалений інтерфейс адміністрування: Пропонує більш сучасний та зручний інтерфейс порівняно з OpenCart.
 • Краща оптимізація для SEO: Містить вбудовані функції SEO, що допомагають покращити позиції магазину в пошукових системах.

Причини вибору ocStore

 1. Адаптація до локального ринку: ocStore спеціально розроблений для потреб Східної Європи, що робить його більш відповідним для українського ринку, на якому працює N-SHOES.
 2. Зручність для адміністраторів: Інтерфейс ocStore є інтуїтивно зрозумілим та зручним для щоденного використання, що полегшує управління інтернет-магазином.
 3. SEO-оптимізація: Вбудовані SEO-функції ocStore дозволяють покращити видимість магазину в пошукових системах, що є критичним для залучення нових клієнтів.


N-SHOES обрали платформу ocStore для створення свого інтернет-магазину завдяки її адаптації до місцевого ринку, зручному інтерфейсу та кращій SEO-оптимізації. Використання останньої версії ocStore забезпечує стабільну роботу магазину та можливість постійного оновлення функціональності відповідно до потреб бізнесу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Скільки часу пройшло від появи ідеї запуску інтернет-магазину до готового сайту?

Запуск інтернет-магазину може бути складним і трудомістким процесом, який вимагає ретельного планування, розробки та тестування. N-SHOES пройшли через кілька етапів розвитку, від перших концепцій до остаточного запуску свого сайту. Ось коротка історія цього процесу:

Перший запуск (2011 рік)
У 2011 році N-SHOES вперше запустили свій інтернет-магазин з допомогою аутсорсингової IT-компанії. Цей перший проект зайняв від 4 до 6 місяців для завершення. Процес включав розробку унікального дизайну та функціоналу сайту, що вимагало значних часових і фінансових ресурсів.

Перехід на новий шаблон (2021 рік)
У 2021 році компанія вирішила модернізувати свій сайт, використовуючи універсальний шаблон UltraStore від OCTemplates. Це дозволило значно скоротити час розробки, який цього разу становив лише 2 місяці. Використання готового шаблону спростило процес налаштування та оптимізації сайту.

Запуск міжнародного проекту (2024 рік)
У 2024 році N-SHOES запустили новий міжнародний проект на шаблоні ShowCase. Завдяки накопиченому досвіду та використанню сучасних технологій, цей проект був завершений менш ніж за 1 місяць. Такий швидкий час реалізації став можливим завдяки використанню готових рішень та високому рівню автоматизації процесів.


Таким чином, час від ідеї до готового сайту може значно варіюватися залежно від обраної стратегії та інструментів. Перший запуск інтернет-магазину N-SHOES зайняв близько 4-6 місяців, тоді як використання готових шаблонів у майбутньому дозволило скоротити цей час до 1-2 місяців. Це демонструє, як важливо правильно вибирати інструменти та методи для ефективного управління проектом та швидкого досягнення результатів.

N-SHOES продовжують вдосконалювати свої процеси та адаптуватися до нових умов ринку, що дозволяє їм залишатися конкурентоспроможними та успішними на ринку інтернет-торгівлі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— На старті запуску інтернет-магазину чи ставили мету та конкретні KPI? Якщо так, за який період вдалося досягти? Або ж рухалися на інтуїції та адаптували стратегію під час запуску інтернет-магазину?

На початку запуску інтернет-магазину важливо чітко визначити цілі та KPI (ключові показники ефективності), щоб мати чіткий напрямок для розвитку бізнесу та можливість оцінити свій прогрес.

Цілі та KPI
N-SHOES при запуску свого інтернет-магазину визначили наступні цілі та KPI:

Цілі:

 1. Збільшити обсяг продажів на X% протягом Y років.
 2. Досягти X% частки ринку у ніші.
 3. Збудувати базу лояльних клієнтів з N підписниками.
 4. Збільшити середній чек на X%.
 5. Зменшити коефіцієнт відмов на Y%.

KPI:

 1. Кількість відвідувачів веб-сайту.
 2. Коефіцієнт конверсії.
 3. Середній чек.
 4. Вартість замовлення.
 5. Рентабельність інвестицій (ROI).
 6. Коефіцієнт відмов.
 7. Відсоток повернень відправлених замовлень.

Досягнення цілей та KPI
Щоб досягти встановлених цілей та KPI, N-SHOES дотримувалися кількох стратегій:

 • Фокусування на своїх зусиллях: Чітко визначені цілі дали напрямок і допомогли приймати кращі рішення щодо розподілу ресурсів.
 • Вимірювання прогресу: Відстеження KPI дозволило бачити, чи досягають вони своїх цілей, і вносити корективи за потреби.
 • Мотивація на результат: Чіткі цілі та відстеження прогресу мотивували команду краще.
 • Залучення інвесторів: Чітке розуміння цілей та прогресу дозволило залучити інвестиції для подальшого розвитку магазину.

Адаптація стратегії
Окрім встановлення конкретних цілей та KPI, N-SHOES адаптували свою стратегію під час запуску інтернет-магазину. Це дозволило їм швидко реагувати на зміни на ринку та вдосконалювати процеси.


Встановлення чітких цілей та KPI на старті запуску інтернет-магазину є критично важливим для успіху бізнесу. Це допомагає зосередитися на основних завданнях, вимірювати прогрес, мотивувати команду та залучати інвесторів. N-SHOES, слідуючи цій практиці, досягли своїх цілей і змогли ефективно керувати розвитком свого інтернет-магазину.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Роботою над інтернет-магазином займаєтесь самостійно чи делегуєте розробнику?

При створенні інтернет-магазину виникає питання: чи варто займатися всіма аспектами самостійно, чи краще делегувати частину роботи професіоналам. N-SHOES має досвід роботи як самостійного розвитку, так і співпраці з аутсорсинговими компаніями.

Самостійний розвиток
Переваги:

 1. Економія коштів: Немає необхідності платити щомісячну зарплату SEO-спеціалісту та копірайтеру.
 2. Контроль інформаційної архітектури: Ви самостійно формуєте структуру сайту та володієте всіма даними.
 3. Гнучкість: Ви можете швидко вносити зміни на сайт без необхідності узгодження з аутсорсинговою компанією.
 4. Безпека: Мінімізація ризиків витоку клієнтських даних.

Недоліки:

 1. Витрати часу: Потрібно витрачати час на вивчення нових навичок та виконання роботи.
 2. Обмежені можливості: Можливо, не вистачатиме досвіду або знань для реалізації всіх ідей.
 3. Відсутність підтримки: Складно вирішувати технічні проблеми самостійно.

Співпраця з аутсорсинговими компаніями
Переваги:

 1. Економія часу: Роботу над сайтом виконують професіонали, що дозволяє зосередитися на інших аспектах бізнесу.
 2. Широкі можливості: Аутсорсингові компанії мають досвід та знання для реалізації складних проектів.
 3. Технічна підтримка: Доступ до команди фахівців, які можуть вирішувати технічні проблеми.

Недоліки:

 1. Витрати коштів: Потрібно платити за послуги аутсорсингової компанії.
 2. Втрата контролю: Частина контролю над сайтом передається сторонній компанії.
 3. Можливі проблеми з комунікацією: Складно сформулювати свої ідеї та завдання для аутсорсингової компанії.

Компромісний підхід
N-SHOES використовують комбінований підхід:

 • Самостійне вивчення базових навичок роботи з сайтами: Це дозволяє економити кошти та гнучко реагувати на зміни.
 • Використання послуг фрілансерів: Для виконання незначних дооправок і делегування складніших завдань аутсорсинговим компаніям, коли це необхідно.


Робота над інтернет-магазином може здійснюватися як самостійно, так і через делегування фахівцям. N-SHOES продемонстрували, що поєднання обох підходів може бути ефективним, дозволяючи зберігати контроль над проектом, економити ресурси та отримувати якісну підтримку, коли це необхідно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Інтернет-магазин створювали на готовому шаблоні чи розробляли під себе? Якщо на готовому, який шаблон використовуєте?

При створенні інтернет-магазину важливе рішення полягає в тому, чи використовувати готовий шаблон, чи розробляти сайт під себе. N-SHOES вирішили скористатися перевагами готових шаблонів для свого інтернет-магазину.

Вибір готового шаблону
Для створення свого інтернет-магазину N-SHOES використали готовий шаблон, зокрема UltraStore від OCTemplates, який було обрано через його універсальність та відповідність потребам бізнесу. У 2024 році вони також перейшли на новий шаблон ShowCase для запуску міжнародного проекту.

Переваги використання готового шаблону:

 • Низька вартість: Готові шаблони значно дешевші, ніж індивідуальна розробка. Вартість готового шаблону часто складає лише малу частку від вартості розробки сайту з нуля.
 • Швидкий запуск: Використання готового шаблону дозволяє запустити сайт у короткі строки. Для N-SHOES перехід на шаблон UltraStore дозволив скоротити час розробки до 2 місяців, а запуск на шаблоні ShowCase зайняв менше одного місяця.
 • Широкий вибір: Існує безліч готових шаблонів, які можуть задовольнити різні потреби. Це дозволяє знайти оптимальний варіант для свого бізнесу.
 • Підтримка: Багато розробників готових шаблонів пропонують підтримку своїх продуктів, що забезпечує стабільність та безпеку роботи сайту.

Недоліки готових шаблонів:

 • Відсутність унікальності: Використання готового шаблону може призвести до схожості вашого сайту з іншими, які використовують той самий шаблон. Однак, N-SHOES змогли кастомізувати шаблон під свої потреби, зберігаючи певну унікальність.
 • Обмежена функціональність: Іноді готові шаблони не можуть забезпечити всі необхідні функції. Але для N-SHOES 95% стандартних потреб були вирішені завдяки готовим шаблонам, що значно спростило процес розробки.

Компромісний підхід
N-SHOES використовують комбінований підхід, поєднуючи переваги готових шаблонів із самостійною розробкою та кастомізацією:

 • Самостійне вивчення базових навичок роботи з сайтами: Це дозволяє зберігати контроль над проектом та економити кошти.
 • Використання послуг фрілансерів: Для виконання незначних дооправок та складніших завдань залучаються фахівці, коли це необхідно.

Використання готових шаблонів для створення інтернет-магазину є ефективним рішенням для багатьох підприємств. N-SHOES демонструють, що правильний вибір шаблону та його кастомізація можуть значно скоротити час та витрати на розробку, забезпечуючи при цьому всі необхідні функції та підтримку. Такий підхід дозволив їм швидко та ефективно запустити свій інтернет-магазин та досягти успіху на ринку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— З вашого особистого досвіду, чи можливо самостійно встановити шаблон та налаштувати категорії?

З мого особистого досвіду, самостійне встановлення шаблону та налаштування категорій на платформі OpenCart цілком можливе. OpenCart створений з урахуванням користувачів різного рівня технічних знань, і більшість завдань можна виконати без залучення професійних розробників. Ось як це зробити:

Встановлення шаблону на OpenCart
Вибір шаблону:

 • Перейдіть на один з маркетплейсів шаблонів.
 • Виберіть шаблон, що відповідає вашим потребам і бюджету.

Завантаження шаблону:

 • Завантажте файл шаблону на свій комп'ютер. Зазвичай це буде ZIP-архів.

Завантаження на сервер:

 • Використовуйте FTP-клієнт, такий як FileZilla, для завантаження файлів шаблону на ваш сервер.
 • Завантажте файли у відповідну директорію OpenCart (catalog/view/theme/).

Активізація шаблону:

 • Увійдіть у панель адміністратора OpenCart.
 • Перейдіть у розділ Extensions → Themes.
 • Виберіть новий шаблон з переліку і натисніть Edit.
 • Активуйте шаблон, зберігаючи зміни.

Налаштування категорій
Додавання нової категорії:

 • Увійдіть у панель адміністратора OpenCart.
 • Перейдіть у розділ Catalog → Categories.
 • Натисніть кнопку Add New.

Заповнення інформації про категорію:

 • Введіть назву категорії.
 • Додайте опис, мета-теги та інші необхідні дані.
 • Завантажте зображення для категорії (якщо потрібно).

Налаштування додаткових параметрів:

 • У вкладці Data налаштуйте статус категорії (активна або неактивна).
 • Вкажіть батьківську категорію, якщо це підкатегорія.

Збереження категорії:

 • Натисніть Save, щоб зберегти нову категорію.

Поради та рекомендації

 • Документація та форуми: Використовуйте офіційну документацію OpenCart та форуми для пошуку відповідей на свої питання.
 • Резервне копіювання: Завжди робіть резервні копії вашого сайту перед внесенням будь-яких змін.
 • Експериментуйте: Не бійтеся пробувати різні налаштування та шаблони. В більшості випадків, зміни можна легко відкотити.

Таким чином, самостійне встановлення шаблону та налаштування категорій на OpenCart є досить простим процесом, що не потребує глибоких технічних знань. За умови дотримання вищевказаних інструкцій, ви зможете швидко налаштувати свій інтернет-магазин і почати продажі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Чи дописували функціонал під себе для зручності або ж обмежувалися виключно готовими модулями?

З мого особистого досвіду, успішне використання платформи OpenCart залежить від балансу між використанням готових модулів та розробкою власних рішень. Ось кілька моментів, які варто враховувати при виборі того чи іншого підходу.
Швидкість і простота впровадження:

Готові модулі дозволяють швидко додати новий функціонал без глибоких знань програмування.
Встановлення модулів зазвичай зводиться до завантаження архіву і активації через панель адміністратора.
Широкий вибір:

OpenCart пропонує великий вибір модулів для різних завдань: SEO, маркетинг, аналітика, платіжні системи, доставки тощо.
Більшість популярних модулів мають високу якість і надійну підтримку.
Мінімальні ризики:

Використання модулів з перевірених джерел мінімізує ризики помилок та конфліктів в коді.
Приклад модулів, які ми використовували:

 • SEO Pack Pro: для покращення видимості сайту в пошукових системах.
 • Journal Theme: комплексний шаблон з вбудованими модулями для налаштування зовнішнього вигляду і функціоналу.
 • Quick Checkout: для спрощення процесу оформлення замовлення.

Розробка власних рішень
Індивідуалізація:

 • Коли потрібен специфічний функціонал, який важко знайти в готових модулях, доводиться розробляти власні рішення.
 • Це дозволяє створювати унікальні функції, що відповідають конкретним потребам бізнесу.

Контроль над кодом:

 • Розробляючи власні модулі, ви маєте повний контроль над кодом, що полегшує підтримку і внесення змін.
 • Це важливо для масштабованості та інтеграції з іншими системами.

Приклад власної розробки:

 • Інтеграція з ERP: ми створили власний модуль для синхронізації замовлень і запасів між OpenCart і нашою системою ERP.
 • Кастомізація корзини: додали спеціальні опції і логіку для кращої підтримки наших товарів, таких як взуття різних розмірів і кольорів.

Аналіз потреб:

 • Почніть з аналізу потреб вашого бізнесу. Якщо готові модулі відповідають цим потребам, їх використання заощадить час і гроші.
 • Для унікальних або дуже специфічних вимог розгляньте можливість розробки власних рішень.


Для ефективного використання OpenCart краще поєднувати використання готових модулів і розробку власних рішень. Готові модулі забезпечують швидкість і надійність, тоді як власні рішення дозволяють адаптувати платформу під специфічні потреби вашого бізнесу. Це забезпечує оптимальне співвідношення гнучкості, часу і витрат на розробку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Які додаткові віджети встановлювали?

Встановлення додаткових віджетів на OpenCart дозволяє значно розширити функціонал інтернет-магазину, покращити користувацький досвід та збільшити конверсію. Ось кілька віджетів, які ми використовували для досягнення цих цілей:

Віджети для покращення користувацького досвіду
Live Chat (Живий чат):

 • Tawk.to: Безкоштовний і простий у встановленні віджет живого чату, який дозволяє надавати миттєву підтримку клієнтам.
 • LiveChat: Платний віджет з розширеним функціоналом, включаючи інтеграцію з CRM та детальну аналітику.

Віджет відгуків:

 • Yotpo: Віджет для збору відгуків клієнтів та рейтингів товарів. Покращує довіру до магазину і підвищує SEO.
 • Opinew: Інструмент для імпорту відгуків з інших платформ (наприклад, Amazon) та їх відображення на сторінках товарів.

Підписка на новини:

 • Mailchimp Integration: Віджет для збору електронних адрес відвідувачів та автоматичної їх відправки до Mailchimp для подальших маркетингових кампаній.
 • Newsletter Popup: Віджет для показу попап-вікон з пропозицією підписки на новини, що допомагає збільшити базу підписників.

Віджети для збільшення конверсії
Зворотній дзвінок:

 • CallBack: Віджет для замовлення зворотнього дзвінка. Дозволяє клієнтам швидко отримати консультацію або уточнити деталі замовлення.
 • Quick Call: Інструмент для швидкого замовлення дзвінка без необхідності заповнення довгих форм.

Спливаючі вікна з пропозиціями:

 • Exit Intent Popup: Віджет, який показує спеціальні пропозиції або знижки, коли користувач намагається залишити сайт.
 • Special Offer Popups: Інструмент для показу спливаючих вікон з поточними акціями та знижками, що спонукає до покупки.

Cross-selling і up-selling:

 • Related Products: Віджет, що показує схожі товари на сторінці продукту.
 • Upsell Products: Віджет для пропонування дорожчих товарів або комплектів на сторінці корзини або оформлення замовлення.

Віджети для покращення SEO та аналітики
SEO Pack:

 • SEO Mega Kit: Віджет для автоматичної генерації мета-тегів, оптимізації URL та інших SEO-параметрів.
 • SEO Image Optimizer: Інструмент для автоматичної оптимізації зображень на сайті, що покращує швидкість завантаження та SEO.

Аналітика та відстеження:

 • Google Analytics Enhanced Ecommerce: Віджет для інтеграції з Google Analytics, що дозволяє відстежувати поведінку користувачів на сайті, продажі та інші важливі показники.
 • Facebook Pixel: Віджет для інтеграції з Facebook Pixel, що допомагає відстежувати конверсії та ефективність рекламних кампаній на Facebook.

Віджети для зручності адміністрування
Backup & Restore:

 • Akeeba Backup: Віджет для автоматичного резервного копіювання даних сайту. Забезпечує швидке відновлення у разі проблем.
 • Backup Pro: Інструмент для створення резервних копій бази даних та файлів сайту.

Менеджмент товарів:

 • Bulk Product Manager: Віджет для масового редагування товарів, що значно спрощує управління великими каталогами.
 • Advanced Product Filter: Інструмент для створення розширених фільтрів товарів, що покращує навігацію по сайту.

Встановлення додаткових віджетів на OpenCart допомагає значно покращити функціональність інтернет-магазину, підвищити конверсію та забезпечити кращий користувацький досвід. Комбінація готових модулів і власних рішень дозволяє адаптувати платформу під специфічні потреби бізнесу та забезпечити успішний розвиток онлайн-магазину.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Через який період після запуску отримали перші продажі?

Запуск інтернет-магазину завжди супроводжується хвилюванням і очікуванням перших продажів. На прикладі N-SHOES ми можемо простежити, як швидко можна отримати перші результати.

Підготовчий етап
Вибір платформи та налаштування:

 • N-SHOES обрали платформу OpenCart за її зручність і функціональність.
 • Використання готових шаблонів, таких як UltraStore та ShowCase, дозволило швидко налаштувати інтерфейс магазину і запустити сайт.

Наповнення контентом:

 • Магазин був наповнений якісними фото товарів, детальними описами і SEO-оптимізованим контентом.
 • Було створено більше 3000 моделей взуття від відомих виробників.

Маркетингові заходи перед запуском:

 • Активне використання соціальних мереж для підготовки аудиторії до запуску.
 • Розміщення анонсів і запуск рекламних кампаній на Facebook та Instagram.
 • Використання email-маркетингу для інформування підписників про майбутній запуск.

Запуск та перші продажі
Запуск сайту:

 • Інтернет-магазин був запущений після завершення всіх налаштувань та наповнення контентом.
 • Перші кілька днів після запуску сайт підлягав ретельному моніторингу для виявлення і виправлення можливих помилок.

Маркетингові активності після запуску:

 • Інтенсивна рекламна кампанія в соціальних мережах.
 • Використання Google Ads для залучення трафіку.
 • Залучення блогерів і впливових осіб для просування товарів.

Перші продажі:

Перші продажі почали надходити вже через 30 дні після запуску сайту. Це стало можливим завдяки ретельній підготовці, активним маркетинговим заходам і готовності магазину приймати замовлення з першого дня.
Ключові фактори успіху
Маркетингова підготовка:

 • Забезпечення інформаційної підтримки майбутнього запуску через соціальні мережі та email-маркетинг.
 • Попереднє збирання підписників і клієнтської бази.

Якісний контент:

 • Висока якість фото та описів товарів, що підвищує довіру покупців.
 • SEO-оптимізація контенту для покращення видимості у пошукових системах.

Технічна готовність:

 • Використання готових шаблонів для швидкого налаштування.
 • Постійний моніторинг і оперативне вирішення технічних проблем після запуску.

Отримання перших продажів вже через 30 дні після запуску інтернет-магазину на платформі OpenCart є цілком досяжним завданням. Ключовими факторами успіху є ретельна підготовка контенту, активна маркетингова підтримка і технічна готовність сайту до прийому замовлень. Вдалий приклад N-SHOES демонструє, що правильно організований процес може принести швидкі результати і забезпечити успішний старт для онлайн-бізнесу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Які канали залучення трафіку використовуєте? Чи маєте виділений бюджет на маркетинг та рекламу?

Для залучення трафіку до інтернет-магазину N-SHOES використовували різноманітні канали, що забезпечило стабільний потік відвідувачів та перші продажі. Ось основні канали, які використовувалися:

Соціальні мережі:

 • Facebook та Instagram: Створення бізнес-сторінок, регулярні публікації, проведення конкурсів та рекламних кампаній.
 • Influencer Marketing: Залучення блогерів та лідерів думок для оглядів продукції та рекомендацій.

Пошукова оптимізація (SEO):

 • Оптимізація контенту на сайті, включаючи мета-теги, описи та зображення.
 • Використання ключових слів у текстах для покращення видимості у пошукових системах.
 • Регулярне створення та публікація блогових статей на теми, пов'язані з продукцією та модними трендами.

Платна реклама (PPC):

 • Google Ads: Запуск кампаній у пошуковій та медійній мережі Google.
 • Facebook Ads: Таргетована реклама на аудиторію, що зацікавлена у взутті та моді.

Email-маркетинг:

 • Збір бази підписників через форми підписки на сайті та попап-вікна.
 • Регулярна розсилка новин, акційних пропозицій та інформаційних бюлетенів.
 • Використання автоматизованих кампаній для нагадування про покинуті кошики та повторні покупки.

Контент-маркетинг:

 • Створення корисного та цікавого контенту для блогу.
 • Використання відео-оглядів товарів на YouTube.
 • Публікації гостьових постів на партнерських сайтах.

Партнерські програми (Affiliate Marketing):

 • Запуск програми партнерства з іншими сайтами та блогерами.
 • Використання реферальних посилань та системи комісій для партнерів.

Виділений бюджет на маркетинг та рекламу
Для ефективного просування інтернет-магазину N-SHOES виділяється спеціальний маркетинговий бюджет. Ось як він розподіляється:

Соціальні мережі:

 • Витрати на створення рекламних кампаній у Facebook та Instagram.
 • Витрати на співпрацю з блогерами та впливовими особами.

Платна реклама (PPC):

 • Бюджет на Google Ads для запуску пошукових і медійних кампаній.
 • Бюджет на Facebook Ads для таргетованої реклами.

SEO:

 • Витрати на професійні послуги SEO-спеціалістів.
 • Витрати на інструменти для аналізу та оптимізації контенту (наприклад, Ahrefs, SEMrush).

Email-маркетинг:

 • Витрати на платформи для email-розсилок (наприклад, Mailchimp або Sendinblue).
 • Витрати на створення контенту для розсилок (наприклад, дизайну листів).

Контент-маркетинг:

 • Бюджет на створення відео та фото контенту.
 • Витрати на оплату гостьових постів та партнерських публікацій.

Партнерські програми:

 • Витрати на комісії партнерам.
 • Витрати на створення та підтримку партнерської платформи.


Залучення трафіку до інтернет-магазину N-SHOES здійснюється через різноманітні канали, включаючи соціальні мережі, SEO, платну рекламу, email-маркетинг, контент-маркетинг та партнерські програми. Для кожного з цих напрямків виділяється окремий бюджет, що дозволяє ефективно планувати та реалізовувати маркетингові стратегії, забезпечуючи стабільний потік відвідувачів та зростання продажів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Які інструменти на сьогодні працюють найкраще у вашій ніші для залучення клієнтів?

У сучасних умовах конкуренція в інтернет-торгівлі взуттям дуже висока, тому важливо використовувати найефективніші інструменти для залучення клієнтів. На прикладі інтернет-магазину N-SHOES, розглянемо, які інструменти працюють найкраще.

1. Соціальні мережі
Facebook та Instagram:

 • Цільова реклама: Використання детального таргетингу за інтересами, демографічними характеристиками та поведінкою дозволяє залучати саме тих користувачів, які можуть бути зацікавлені у купівлі взуття.
 • Публікації та історії: Регулярні пости з новинками, акціями, стилізаціями та відгуками клієнтів сприяють підвищенню залученості.
 • Співпраця з блогерами та інфлюенсерами: Рекомендації від відомих осіб збільшують довіру до бренду та підвищують впізнаваність.

2. Платна реклама (PPC)
Google Ads:

 • Реклама у пошуковій мережі: Показ оголошень у відповідь на пошукові запити, пов'язані з купівлею взуття, привертає цільову аудиторію.
 • Ремаркетинг: Показ реклами користувачам, які вже відвідували сайт, але не зробили покупку, допомагає повернути потенційних клієнтів.

3. Пошукова оптимізація (SEO)

 • Оптимізація контенту: Використання релевантних ключових слів у описах товарів, блогових статтях та мета-тегах покращує видимість у пошукових системах.
 • Технічне SEO: Оптимізація швидкості завантаження сайту, структури URL, використання Schema.org та інших технічних аспектів підвищує рейтинг сайту у пошукових системах.

4. Email-маркетинг

 • Персоналізовані розсилки: Відправка листів з індивідуальними рекомендаціями, акціями та новинками на основі попередніх покупок та поведінки користувача.
 • Автоматизовані кампанії: Використання автоматизованих листів для покинутих кошиків, нагадувань про повторні покупки та привітання з нагоди дня народження клієнта.

5. Контент-маркетинг

 • Блог: Регулярні статті на тему модних трендів, порад з вибору взуття, догляду за взуттям та стилізації допомагають залучати органічний трафік і підвищувати залученість користувачів.
 • Відео-контент: Огляди товарів, відео з розпаковкою та відгуками клієнтів на YouTube та в соціальних мережах підвищують довіру до бренду.

6. Партнерські програми (Affiliate Marketing)

 • Реферальні програми: Створення програм, які заохочують клієнтів ділитися інформацією про магазин зі своїми знайомими в обмін на знижки або бонуси.
 • Співпраця з іншими сайтами: Використання партнерських платформ для розміщення реферальних посилань на популярних сайтах.

7. Відгуки та рейтинги

 • Платформи відгуків: Використання платформ, таких як Yotpo або Trustpilot, для збору та відображення відгуків клієнтів на сторінках товарів.
 • Соціальні докази: Показ реальних відгуків клієнтів на сайті та в соціальних мережах підвищує довіру та мотивацію до покупки.

Для інтернет-магазину взуття N-SHOES найбільш ефективними інструментами для залучення клієнтів є соціальні мережі, платна реклама, пошукова оптимізація, email-маркетинг, контент-маркетинг, партнерські програми та використання відгуків і рейтингів. Важливо комбінувати різні канали і постійно аналізувати їхню ефективність для досягнення найкращих результатів у залученні та утриманні клієнтів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Яка мінімальна сума потрібна для запуску інтернет-магазину на OpenCart?

Запуск інтернет-магазину на платформі OpenCart може бути відносно бюджетним, але сума залежить від ряду факторів, таких як вартість хостингу, домену, шаблону, модулів та маркетингових витрат. Розглянемо мінімальні витрати для запуску такого магазину.

1. Витрати на домен і хостинг

 • Доменне ім'я: Зазвичай вартість доменного імені складає від 10 до 15 доларів на рік. Для популярних доменних зон (.com, .net) ціна може бути трохи вищою.
 • Хостинг: Вартість хостингу залежить від типу і постачальника. Для початкового етапу можна обрати спільний хостинг, вартість якого складає приблизно 5-10 доларів на місяць.

2. Витрати на платформу

 • OpenCart: Платформа OpenCart є безкоштовною, що є значною перевагою для невеликих бюджетів.

3. Витрати на шаблон і дизайн

 • Шаблон: Хороший преміум-шаблон може коштувати від 30 до 100 доларів. Вартість може включати додаткові модулі та налаштування.
 • Дизайн: Якщо потрібна індивідуальна розробка дизайну або налаштування шаблону, то вартість може варіюватися від 50 до 500 доларів, залежно від обсягу робіт.

4. Витрати на модулі і розширення

 • Необхідні модулі: Деякі модулі можуть бути безкоштовними, але для розширення функціоналу можуть знадобитися платні модулі. Наприклад, модулі для SEO, платежів, доставки. Вартість одного модуля може складати від 20 до 100 доларів.
 • Загальна сума на модулі: На початковому етапі можна обійтися базовими модулями на суму близько 100-200 доларів.

5. Витрати на маркетинг

 • Початковий маркетинговий бюджет: Для залучення перших клієнтів може знадобитися реклама в соціальних мережах, Google Ads, або email-маркетинг. Початковий бюджет на маркетинг може складати від 100 до 500 доларів.
 • Інші витрати на просування: Це можуть бути витрати на створення контенту, співпрацю з блогерами або платні відгуки.

6. Витрати на розробку та технічну підтримку

 • Розробка: Якщо планується залучити фахівця для налаштування та запуску сайту, то вартість може складати від 100 до 1000 доларів, залежно від складності проекту.
 • Технічна підтримка: Можуть знадобитися витрати на підтримку та обслуговування сайту, які можуть складати від 50 до 200 доларів на місяць.

Підсумок
Орієнтовний мінімальний бюджет для запуску інтернет-магазину на OpenCart:

 • Категорія    Сума (USD)
 • Домен    10-15
 • Хостинг    60-120 (рік)
 • Шаблон    30-100
 • Модулі    100-200
 • Маркетинг    100-500
 • Розробка/налаштування    100-1000
 • Технічна підтримка    50-200 (місяць)

Загальна сума: Від 450 до 2135 доларів на рік (без урахування щомісячної підтримки).

Таким чином, мінімальний бюджет для запуску інтернет-магазину на платформі OpenCart може складати приблизно 450-500 доларів на початковому етапі. Звісно, ці витрати можуть варіюватися в залежності від конкретних вимог та умов.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Які поради дасте початківцям, які тільки починають або планують запускати інтернет-магазин на OpenCart?

Запуск інтернет-магазину на платформі OpenCart може бути досить простим і ефективним процесом, якщо дотримуватися кількох ключових порад. Ось основні рекомендації для початківців, які планують запускати свій онлайн-бізнес на OpenCart.

1. Ретельно плануйте
Дослідження ринку:

 • Проаналізуйте ринок, визначте конкурентів та їхні сильні і слабкі сторони.
 • Вивчіть цільову аудиторію, її потреби та вподобання.

Бізнес-план:

 • Сформуйте чіткий бізнес-план, який включає стратегію продажів, маркетингову стратегію, план розвитку та фінансові прогнози.

2. Вибір хостингу та домену
Надійний хостинг:

 • Обирайте надійного хостинг-провайдера, який забезпечує швидкість, стабільність та безпеку вашого сайту.
 • Переконайтеся, що хостинг підтримує вимоги OpenCart.

Доменне ім'я:

 • Оберіть легке для запам'ятовування та релевантне доменне ім'я.
 • Зареєструйте домен заздалегідь, щоб уникнути можливого його зайняття іншими.

3. Вибір і налаштування шаблону
Вибір шаблону:

 • Обирайте шаблон, який відповідає вашим потребам і естетичним вподобанням.
 • Віддавайте перевагу адаптивним шаблонам, які добре відображаються на різних пристроях.

Налаштування:

 • Налаштуйте шаблон відповідно до стилю вашого бренду.
 • Використовуйте якісні зображення та описи товарів.

4. Оптимізація для пошукових систем (SEO)
Основи SEO:

 • Оптимізуйте мета-теги, заголовки та описи сторінок.
 • Використовуйте релевантні ключові слова в текстах та описах товарів.

Технічне SEO:

 • Переконайтеся, що сайт швидко завантажується і правильно відображається на мобільних пристроях.
 • Використовуйте правильну структуру URL та внутрішню перелінковку.

5. Встановлення необхідних модулів
Функціональність:

 • Встановіть необхідні модулі для розширення функціональності магазину, такі як модулі для SEO, оплати, доставки, відгуків тощо.
 • Регулярно оновлюйте модулі та систему OpenCart для забезпечення безпеки та стабільної роботи.

6. Маркетинг і просування
Соціальні мережі:

 • Створіть сторінки вашого магазину в основних соціальних мережах і регулярно публікуйте цікавий контент.
 • Використовуйте рекламу в соціальних мережах для залучення трафіку.

Email-маркетинг:

 • Збирайте базу підписників і регулярно відправляйте їм новини, акції та спеціальні пропозиції.
 • Використовуйте автоматизовані розсилки для нагадування про покинуті кошики та повторні покупки.

Контент-маркетинг:

 • Створюйте корисний контент для блогу, який буде цікавим і корисним для вашої аудиторії.
 • Використовуйте відео-огляди та інший мультимедійний контент для залучення уваги.

7. Технічна підтримка і обслуговування
Постійний моніторинг:

 • Регулярно перевіряйте сайт на предмет технічних проблем і оперативно їх вирішуйте.
 • Використовуйте інструменти для моніторингу продуктивності та безпеки сайту.

Підтримка клієнтів:

 • Забезпечте якісну підтримку клієнтів через різні канали (чат, email, телефон).
 • Відповідайте на запити клієнтів оперативно і професійно.


Запуск інтернет-магазину на платформі OpenCart вимагає ретельного планування, налаштування та постійного обслуговування. Дотримання вищезазначених порад допоможе початківцям ефективно запустити свій онлайн-бізнес, залучити перших клієнтів і забезпечити стабільне зростання. Важливо постійно вчитися, аналізувати результати і вдосконалювати свій магазин відповідно до потреб ринку та клієнтів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Чи актуальний OpenCart сьогодні для створення інтернет-магазину?

OpenCart залишається актуальним і популярним рішенням для створення інтернет-магазинів завдяки своїм численним перевагам, які роблять його привабливим для підприємців різних рівнів. Розглянемо основні причини, чому OpenCart залишається актуальним сьогодні.

Переваги OpenCart

 1. Безкоштовна платформа: OpenCart є безкоштовною платформою з відкритим кодом, що робить її доступною для широкого кола користувачів. Це значно знижує витрати на запуск інтернет-магазину.
 2. Легка установка та налаштування: Платформа відома своєю простотою у встановленні та налаштуванні. Навіть користувачі з мінімальними технічними знаннями можуть легко розпочати роботу з OpenCart.
 3. Широкий вибір шаблонів та модулів: OpenCart пропонує великий асортимент шаблонів і модулів, що дозволяє легко адаптувати магазин до специфічних вимог і покращити його функціональність.
 4. Спільнота та підтримка: Активна спільнота користувачів і розробників OpenCart забезпечує постійну підтримку, доступ до форумів, документації та різноманітних ресурсів, які допомагають вирішувати проблеми і знаходити відповіді на запитання.
 5. Гнучкість і масштабованість: Платформа підтримує різноманітні розширення, що дозволяє масштабувати бізнес і додавати нові функції в міру зростання потреб.
 6. SEO-дружність: OpenCart має вбудовані інструменти для SEO, що дозволяє покращити видимість магазину в пошукових системах і залучати органічний трафік.

Недоліки та обмеження OpenCart

 1. Обмежена функціональність без модулів: Основна функціональність OpenCart може бути дещо обмеженою, тому для більш складних завдань може знадобитися встановлення додаткових модулів.
 2. Потреба в технічних знаннях для кастомізації: Для більш глибокої кастомізації магазину може знадобитися залучення розробника або володіння технічними знаннями.
 3. Продуктивність при великому навантаженні: OpenCart може вимагати оптимізації для роботи з великою кількістю товарів і високим трафіком, щоб забезпечити стабільну продуктивність.


OpenCart залишається актуальним інструментом для створення інтернет-магазинів завдяки своїм численним перевагам, таким як безкоштовність, простота використання, широка підтримка спільноти та можливості для масштабування. Платформа ідеально підходить для малих і середніх бізнесів, які шукають гнучке та економічно вигідне рішення для запуску онлайн-магазину.

Однак, для великих проєктів з високими вимогами до продуктивності та функціональності може знадобитися додаткова оптимізація і технічна підтримка. Загалом, OpenCart є надійним вибором для більшості підприємців, які прагнуть успішно стартувати в онлайн-торгівлі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


— Які тренди в e-commerce відслідковуєте на сьогодні?

Електронна комерція продовжує швидко розвиватися, і нові тренди формують сучасний ринок. Приклад N-SHOES ілюструє, як ці тренди застосовуються на практиці, забезпечуючи успіх у конкурентному середовищі. Нижче наведені ключові тренди в e-commerce, які варто відслідковувати сьогодні.

1. Персоналізація
Персоналізація стає все більш важливою для покупців. N-SHOES використовує індивідуальний підхід, пропонуючи персоналізовані рекомендації, електронні листи, знижки та промо-коди, що дозволяє створити унікальний досвід для кожного клієнта.

2. Соціальна комерція
Соціальні мережі стають ключовим каналом для продажу товарів. N-SHOES активно використовує соціальні платформи, такі як Instagram та Facebook, для просування своїх продуктів, що полегшує покупку безпосередньо з цих каналів, створюючи синергію з основним інтернет-магазином.

3. Q-комерція
Q-комерція (комерція в черзі) стає популярною серед покупців, які хочуть швидко отримати свої замовлення. N-SHOES впроваджує можливість замовлення онлайн з подальшим самовивозом, що знижує витрати на доставку і підвищує зручність для клієнтів.

4. Використання штучного інтелекту (AI), доповненої (AR) і віртуальної реальності (VR)
Штучний інтелект, AR та VR допомагають покупцям візуалізувати та взаємодіяти з товарами онлайн. N-SHOES впроваджує ці технології для створення інтерактивного досвіду, дозволяючи клієнтам віртуально "приміряти" взуття перед покупкою.

5. Оптимізація SEO
SEO залишається важливим інструментом для залучення клієнтів. N-SHOES активно оптимізує свій сайт під релевантні ключові слова, що дозволяє їм займати вищі позиції в результатах пошуку і залучати більше трафіку з органічних джерел.

6. Використання віджетів
N-SHOES використовує різні віджети для покращення користувацького досвіду. Віджети для новинок, хітів продажу, популярних товарів та акцій допомагають привернути увагу клієнтів до важливих продуктів і стимулюють продажі.

7. Маркетингові стратегії
Ефективні маркетингові стратегії включають збір електронних адрес клієнтів та розсилку інформації про нові надходження, розпродажі та акції. N-SHOES активно використовує ці методи для підтримки зв'язку з клієнтами і стимулювання повторних покупок.

Застосування цих трендів дозволяє N-SHOES залишатися конкурентоспроможними на ринку, забезпечуючи високий рівень задоволеності клієнтів та стійке зростання продажів.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Дякую за питання і Ваше припущення! Зараз дуже складно працювати у Харкові під постійними обстріляли ворога. Місцевий бізнес знищується, ризики неймовірно високі. 

Але ми мріємо про мирне майбутнє і все одно працюємо незважаючи ні на що. Ось стратегічні задачи на найблищий час:

 • Розширювати асортимент продукції.
 • Покращувати сервіс.
 • Оптимізувати роботу магазину.
 • Активно просувати магазин.
 • Виходити на нові ринки.
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


https://shoes-poland.com.ua/ua

1. Приберіть префікс ua з головної, щоб було без префіксу

2. Нічого очі не "муляє"?

https://n-shoes.com/

5063805844.png
Прозорий "аквафреш" модифікатор

ru-ru.f.ocmod.zip

 • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

25.05.2024 в 18:25, NEXTSHOES сказал:

Дякую! Виправимо.


Складне лого в svg в 25 Кб... не треба так робити
Зробіть простим jpg в фотошопі Export to WEB як можна меншого розміру (кб, компромісом якість/розмір)
Та й розмір блока не збігається
Розмір зображення фізичний 180х40 px,  а блока 120х27 px...
І увімкніть в шаблоні WEBP
 

 • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
 • Зараз на сторінці   0 користувачів

  • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
 • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.