Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] Grapes Web Builder - більше ніж візуальний редактор


Seriusis

Recommended Posts






  • Добавил
  • Добавлено
    23.03.2024
  • Категория
  • Ioncube Loader
    Нет
  • ocStore
    3.0
    2.3.0.2.4
    2.3
    2.2
  • OpenCart.Pro, ocShop
    Opencart.pro 2.3
  • Обращение к серверу разработчика
    Нет

 

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 03.04.2024 в 22:32, cherednychenkoom сказав:

image.thumb.png.2508194ad0c524381c288f95aa3b1d07.png 

 

Вітаю. В статтях блога шаблона Showcase я так зрозумів працювати цей модуль не буде?

Доброго дня!

Буде, дасте в особистих адмін та фтп доступи, адаптую

В 03.04.2024 в 23:06, cherednychenkoom сказав:

В стандартоному описі зображення підлаштовується під розмір екрана, як зробити так щоб Ваш модуль це робив також автоматично?

для цього можна задати максимальну висоту в 100% ось так

image.thumb.png.2e89a5daf86e098a02f7a73cfca6aee4.png

або просто додати до зображення клас img-fluid (для старих шаблонів з bootstrap 3 клас img-responsive)

image.png.58b50f335cabb22c8071575933604fc7.png

подумаю, щоб зробити це автоматично у майбутньому

upd: готово, буде у новій версії

Змінено користувачем Seriusis
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 months later...

Чи буде працювати даний модуль на сторінках створених з допомогою модуля "Конструктор форм"?
Або, як варіант, чи працюють форми, які можливо додати в GrapesJS, наприклад, щоб додати форму зворотнього зв'язку на довільній сторінці?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня!

 

07.06.2024 в 13:11, G_S_V сказал:

Чи буде працювати даний модуль на сторінках створених з допомогою модуля "Конструктор форм"?

Сумісності з цим модулем немає.

07.06.2024 в 13:11, G_S_V сказал:

Або, як варіант, чи працюють форми, які можливо додати в GrapesJS, наприклад, щоб додати форму зворотнього зв'язку на довільній сторінці?

форми GrapesJS це лише html поля, на даний момент встроєного функціоналу відправки форм немає

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Шкода, т.я. робити лендінги з допомогою даного модуля можливо, але лендінг без можливості вставки форми зворотнього зв'язку в багатьох випадках втрачає сенс.

Можливо є якийсь інший вихід, створити контент з Grapes Web Builder та зробити форму зворотнього зв'язку?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


10.06.2024 в 17:02, G_S_V сказал:

Шкода, т.я. робити лендінги з допомогою даного модуля можливо, але лендінг без можливості вставки форми зворотнього зв'язку в багатьох випадках втрачає сенс.

Можливо є якийсь інший вихід, створити контент з Grapes Web Builder та зробити форму зворотнього зв'язку?

наскільки я розумію, вказаний вами модуль дозволяє вставляти форми шорткодами.

image.thumb.png.7f4b90285651f0dc78ef7eeda4fac3ed.png

Логічно було б у полях, що створює Grape Wev Builder вставляти шорткоди форм там, де ви хочете. Треба протестувати цей момент, бо я не знаю як той модуль працює з технічної сторони. Може навіть запрацювати відразу, але скоріш за все потрібна буде адаптація, якщо це можливо, автором модуля форм до полів, які створює Grapes Web Builder. Треба розуміти, на якому етапі та як працюють шорткоди модуля форм. В теорії там не проблема це адаптувати.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.