Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

при веденні магазину допустився помилки і не слідкував за посиланнями довгий період (видаляв - переміщав товари, категорії і тд, змінював посилання)

відвідуваності на сайті не було тому думав то не проблема, вийвляєтсья зараз орієнтовно 5к сторінок в брокен лінксах

 

скачав собі модуль який їх витягує https://prnt.sc/qlCu-tA7qUbb

 

порадьте будь ласка хто в тому тямить чи реально треба всі ці сторінки виправити? чи це не дуже важливо бо ті сторінки якщо десь і є у видачі то дуже далеко? Питаюся бо це кінська робота , треба пару місяців сидіти тільки і виправляти їх

 

тут також в модулі є така функція видаляти автоматично сторінки які знайдені раніше ніж 15 днів і майють менше ніж 4 Hits https://prnt.sc/KH1sZ4HMgSWc

(Hits я так розумію це кількість спроб перейти за цим зломаним посиланням)

Я подумав що можливо ці сторінки і не є такими важливи якщо за стандартною логікою роботи модуля вони видаляються?

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Если трафика нету то это не критично, но увы усугубляет ситуацию. То бишь поднять просто нулевой сайт сложно, а нулевой с кучей дублей и оригиналов в 404 еще сложнее.

 

Обычно при смене урла делают 301 постраничный. Если старые страницы еще в индексе то я бы сделал редиректы

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 15.03.2024 в 12:35, weqtor сказав:

А якщо я виправлю ці всі сторінки чи не буде це длягугла також проблемою що в мене 5к редіректів? 

Для нього це просто інформація, що цю сторінку треба в пошуку видавати за новою адресою. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 15.03.2024 в 11:58, niger сказав:

Для нього це просто інформація, що цю сторінку треба в пошуку видавати за новою адресою.

 добре а якщо тоді сторінки в яких було мало hits переадресувати просто на головну?

підкажіть будь ласка чи це буде проблемою?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 15.03.2024 в 13:58, weqtor сказав:

 добре а якщо тоді сторінки в яких було мало hits переадресувати просто на головну?

підкажіть будь ласка чи це буде проблемою?

Я би не став так робити. Краще зробіть гарну сторіночку для 404 помилки. Ніж робити погане самому собі.

Дуже багато сторінок у вас не існує. А вірніше сказати у вас не існують усі сторінки в яких є ваш домен domain.com.ua/*******, окрім тих що існують. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.03.2024 в 14:58, niger сказал:

Краще зробіть гарну сторіночку для 404 помилки.

Що це даст для ПС?
Аналіз 404
Аналіз відповідності посилання
Це може бути технічна помилка
Може бути логічна
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 15.03.2024 в 17:15, chukcha сказав:

Що це даст для ПС?
Аналіз 404
Аналіз відповідності посилання
Це може бути технічна помилка
Може бути логічна

Я відповів на питання,

Цитата

добре а якщо тоді сторінки в яких було мало hits переадресувати просто на головну?

а не заглиблювався що взагалі треба робити. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15.03.2024 в 11:35, weqtor сказал:

А якщо я виправлю ці всі сторінки чи не буде це длягугла також проблемою що в мене 5к редіректів? 

хоть мильон. Редирект обрабатывается быстро и проблем по количеству не существует. Главное это отсутствие цепочек

 

15.03.2024 в 13:58, niger сказал:

Краще зробіть гарну сторіночку для 404 помилки.

согласен , и прочитать справку про 404 https://support.google.com/webmasters/answer/2445990?hl=ru

кстати 404 тоже нельзя редиректить на главную - это для ТС

 

15.03.2024 в 12:58, weqtor сказал:

сторінки в яких було мало hits переадресувати просто на головну?

тогда вы потеряете эти небольшие хиты в будущем если они в топ1 , и не сможете больше выжать если нет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.