Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Купити відгуки на гугл мапах


Clan

Recommended Posts

Хочу покращити рейтинг свого магазину на гугл мапах. Куди можна звернутися, чи може є якісь сервіси де за гроші зможуть написати відгуки з різних акаунтів? (може хтось стикався, як вирішували це питання?)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Там прикол в тому, що якщо ті люди, які писатимуть ці відгуки не були там географічно, то ці відгуки чисто для краси і не допоможуть у просуванні на мапах.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Просто в мене колись давно один клієнт з різних аків (чи попросив друзів) наклипав купу відгуків по одній зірці і мінуснув рейтинг. Я гадав, що можна якось таким чином виправити.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.03.2024 в 20:45, Etegro сказал:

Там прикол в тому, що якщо ті люди, які писатимуть ці відгуки не були там географічно, то ці відгуки чисто для краси і не допоможуть у просуванні на мапах.

Просто в мене колись давно один клієнт з різних аків (чи попросив друзів) наклипав купу відгуків по одній зірці і мінуснув рейтинг. Я гадав, що можна якось таким чином виправити.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.03.2024 в 21:38, Clan сказал:

Просто в мене колись давно один клієнт з різних аків (чи попросив друзів) наклипав купу відгуків по одній зірці і мінуснув рейтинг. Я гадав, що можна якось таким чином виправити.

Якщо просто задля "підняти рейтинг", то пошукайте якихось жіночок у групах підробітку, дропишпінгу на ФБ. Раніше це круто робилося на одній біржі копірайтингу на букву А, але то москалі були :) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11.03.2024 в 20:45, Etegro сказал:

Там прикол в тому, що якщо ті люди, які писатимуть ці відгуки не були там географічно, то ці відгуки чисто для краси і не допоможуть у просуванні на мапах.

подстроить геолокацию это совсем не сложно... что бы сделать профилю, якобы он там действительно был. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

11.03.2024 в 20:41, Clan сказал:

Хочу покращити рейтинг свого магазину на гугл мапах. Куди можна звернутися, чи може є якісь сервіси де за гроші зможуть написати відгуки з різних акаунтів? (може хтось стикався, як вирішували це питання?)

если ищите исполнителя, пишите в личку. попробую подсказать\помочь. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

12.03.2024 в 12:07, solohaigor сказал:

подстроить геолокацию это совсем не сложно... что бы сделать профилю, якобы он там действительно был. 

В смысле? Если у меня в профиле адрес условно Шевченка, 1, Вы можете подстроить своему оставившему отзыв геолокацию что он там был?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12.03.2024 в 13:53, Etegro сказал:

В смысле? Если у меня в профиле адрес условно Шевченка, 1, Вы можете подстроить своему оставившему отзыв геолокацию что он там был?

да можно подстроить, что он якобы был в той точке... 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.