Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Перевод


Gariks

Recommended Posts

Вопрос не по опенкарт, но может кто подскажет.
Делаю перевод через Google Cloud на бонусные 300$, дело в том, что то каждый день делаю перевод, но эти 300$ так и остаются, как понять на сколько я уже перевел, что бы сильно в минус не уйти.

Змінено користувачем Gariks
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • Gariks changed the title to Перевод

В настройках самого ключа, есть информация о биллинге, не помню, дают ли инфу по бонусу

 

02.11.2023 в 14:06, Gariks сказал:

что бы сильно в минус не уйти.

Не уйдете, Напишут, что вы превысили лимит

 

але

Цитата

щось халепа якась, привʼязав карту, списало 400$,

Прив'язувати віртуальну карту з лімітами

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

02.11.2023 в 17:35, chukcha сказал:

В настройках самого ключа, есть информация о биллинге, не помню, дают ли инфу по бонусу

 

Не уйдете, Напишут, что вы превысили лимит

 

але

Прив'язувати віртуальну карту з лімітами

 

Дякую.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


02.11.2023 в 19:14, Etegro сказал:

Там баксів на 100 точно можна в мінус уходити, а потім бан, якщо на картці їх немає.

 

Так в тому і справа, що баланс показує з затримкою.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я робив на віртуальну картку і новий акаунт, до якого нічого не прив'яхано - Ads, Pay і т. ін. Ясна справа, списати в них нічого не вийшло, хоча сайт був великий. Давайте так: скільки у вас позицій? Просто на 1 позицію рахуйте з запасов 5000 сим. Це якщо царський опис і купа атрибутів. Це по максимуму.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.11.2023 в 14:46, Etegro сказал:

Я робив на віртуальну картку і новий акаунт, до якого нічого не прив'яхано - Ads, Pay і т. ін. Ясна справа, списати в них нічого не вийшло, хоча сайт був великий. Давайте так: скільки у вас позицій? Просто на 1 позицію рахуйте з запасов 5000 сим. Це якщо царський опис і купа атрибутів. Це по максимуму.

 


Позицій приблизно 20к+, але опис не дуже великий. Хотів зробити вже після перекладу. 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.11.2023 в 15:01, Gariks сказал:

 


Позицій приблизно 20к+, але опис не дуже великий. Хотів зробити вже після перекладу. 

Скоріш за все таки не вистачить 300$, ну хіба що опис ну дуже маленький, бо там рахується HTML. Якщо карта віртуальна і акаунт окремий, то все перекладе, але залишитесь винні Гуглу))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.11.2023 в 15:57, Etegro сказал:

Скоріш за все таки не вистачить 300$, ну хіба що опис ну дуже маленький, бо там рахується HTML. Якщо карта віртуальна і акаунт окремий, то все перекладе, але залишитесь винні Гуглу))

 

А на скільки символів розраховано ці 300$ ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.11.2023 в 17:59, Gariks сказал:

А на скільки символів розраховано ці 300$

вони самі вирішують

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

03.11.2023 в 15:57, Etegro сказал:

Скоріш за все таки не вистачить 300$, ну хіба що опис ну дуже маленький, бо там рахується HTML. Якщо карта віртуальна і акаунт окремий, то все перекладе, але залишитесь винні Гуглу))

 

Окремий акаунт робили на "ліві" дані? ПІБ та ін. 
Я переклав декілька тисяч карток, пройшло декілька днів, а на балансі трохи менше 300$
Хіба таке може бути?
Щось аони з затримкою перераховують баланс. Взагалі, як повинен списуватися баланс, на наступний день, чи як?
От і думаю, може створити новий акаунт. 
 

Змінено користувачем Gariks
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


03.11.2023 в 17:59, Gariks сказал:

 

А на скільки символів розраховано ці 300$ ?

Тариф - 20$ за 1 млн. сим. Наприклад, 1 товар - це (по максимуму) - 5к сим. 1 млн. / 5к = 200 товарів. 300$ - це 15 млн. сим. 200*15 = 3000 товарів по 5к сим. На практиці можна вкластися до 10к-15к товарів, якщо описи невеличкі. Далі - тільки борг. Списання боргу у них чи то у кінці поточного, чи на початку наступного місяця.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Цитата

можливо цікавий кей буде для досвіду, я гуглу написав в підтримку, вони мені повернули 400 баксів

для інфо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.