Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль Модуль CheckBox пРРО для Opencart [Поддержка]


Recommended Posts

05.06.2024 в 12:29, Svetas2022 сказал:

-скопировать в корень , обновить модификаторы, при запуске установщика дополнений - выбивает ошибку - "не поддерживаемый формат файла"

05.06.2024 в 13:07, Svetas2022 сказал:

не понятно как его устанавливать ?

Вітаю, якщо ви вже перекинули файли по фтп - то просто зайдіть в список модулів, він там вже має бути

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...
21.06.2024 в 10:05, cherednychenkoom сказал:

Вітаю.

В мене при збереженні або при вході через головну панель  видає помилку https://prnt.sc/VDJjQXnR1ZFm

Можете з цим допомогти .

Дякую.

 

 

 

Доброго дня, напишіть у приватні повідомлення ваші контакти, спробуємо домовитись про зідзвон з демонстрацією екрану щоб оперативно розібратись у проблемі.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


выдаёт такую ошибку - " ERROR: CODE NOT FOUND!
FILE: admin/controller/sale/order.php
CODE: $this->response->setOutput($this->load->view('sale/order_list.tpl', $data));
MOD: Checkbox RRO" - как исправить?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Svetas2022 Зверніться до спеціаліста, або почитайте як встановлюються модулі в опенкарті.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ну -копированием в корень или через установщик дополнений, и причем тут это? где найти такого специалиста для исправления ошибки?

он установился , но даёт ошибку 

"ERROR: CODE NOT FOUND!
FILE: admin/controller/sale/order.php
CODE: $this->response->setOutput($this->load->view('sale/order_list.tpl', $data));
MOD: Checkbox RRO
"

на шаблоне Делюкс и Хамилион

 

image.thumb.png.c185cb40a59e430ac647afc9a048b486.png

 

image.thumb.png.410d4a3aab0f7d4ab32818bb591379ac.png

Змінено користувачем Svetas2022
1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


24.06.2024 в 09:52, Svetas2022 сказал:

admin/controller/sale/order.php

Вітаю, мій модуль не робить жодним дій з цим файлом, тому проблема в чомусь іншому.

 

Зробіть відео екрану і опишіть кроки які ви робите після чого виникає помилка і надішліть мені в приватні повідомлення 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Приветствую, нельзя убрать с чеков букву податкової ставки? Без ПДВ -  "З" стоит автоматом, ее можно не использовать, если удаляю в кабинете чекбокса податковую ставку, чеки не создаются, возвращаются с ошибкой - "Помилка валідації", в логах - 

Вказано невдомий номер ставки податку.Необхдно налаштувати податков ставки на веб-портал; Доступн податков ставки: 1, 'З'","":
Змінено користувачем hellfish
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня, наскільки я знаю- більшість бухгалтерів радять ставити ці податкові ставки, так як це є одним із обовʼязкових реквізитів чеку, навіть для фопа на єдиному податку.

 

А з приводу помилки тут щось дивно, бо якщо ви прибрали податкову ставку з налаштування- то воно має пробивати чек без помилок. 
 

Раджу після зміни податкової ставки в налаштуваннях чекбоксу - перевірити через 1 - 1.5 годин чи пробивається чек в модулі опенкарту

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


31.07.2024 в 13:17, nazar_kachurak сказал:

Доброго дня, наскільки я знаю- більшість бухгалтерів радять ставити ці податкові ставки, так як це є одним із обовʼязкових реквізитів чеку, навіть для фопа на єдиному податку.

 

А з приводу помилки тут щось дивно, бо якщо ви прибрали податкову ставку з налаштування- то воно має пробивати чек без помилок. 
 

Раджу після зміни податкової ставки в налаштуваннях чекбоксу - перевірити через 1 - 1.5 годин чи пробивається чек в модулі опенкарту

Дякую, просто з пром.юа, з багатьох сайтів приходять чеки без цих літер, тому стремно, щоб не покарала податкова, мені вона не мешає 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


31.07.2024 в 13:57, hellfish сказал:

Дякую, просто з пром.юа, з багатьох сайтів приходять чеки без цих літер, тому стремно, щоб не покарала податкова, мені вона не мешає 

Прошу, я часто пишу таким магазинам щоб звернули на це увагу, бо реально з нашою податковою не хочеться зв'язуватись. А якщо обирати між 2 варіантами - то вже краще ту нещасну букву додавати)).

 

В будь-якому разі - краще ще запитайте у вашого бухгалтера.

 

Змінено користувачем nazar_kachurak
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
12.08.2024 в 18:40, AndreyART_new сказал:

Бажаю здоровля. У мене OC Version 2.0.1.0. Завантажив файли. Натискаю на налаштування, відкриває пусту сторінку. Що робити у цій ситуації?

Вітаю, зроблю адаптацію під вашу версію і надішлю вам сповіщення 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
В 21.09.2024 в 14:33, santehtop сказав:

Підкажіть, як можна з чеку прибрати ці поля? 

 

Доброго дня,

наскільки мені відомо, ці дані в чеку рахуюються як обов'язокві реквізити.

 

Технічно їх можна прибрати, якщо у кабінеті чекбоксі в налаштуваннях податкових ставок видалити відповідну податкову ставку.

image.thumb.png.3b711acd17345b8f7cb5e3c3db00e6cb.png

 

Але робіть це, якщо точно впевнені що воно вам потрібно.

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.