Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

sitemap для трьох мов


Recommended Posts

В 18.08.2023 в 10:05, markimax сказав:

щоб інші розуміли


Ви прийшли сюди щоб пояснити мені і іншим форумчанам аби ні в кого нічого не питали, ніякої допомоги,  а одразу бігли і купували ваш модуль.

Ви прийшли сюди аби продати (не більше не менше). Але гілка (як вам вже пояснювалось неодноразово) була створена для форумчан для обміну інформацією одне з одним. А не тільки для того щоб ви заробили а коли вам відмовили ви почали б скиглити про те які всі погані бо хочуть обмінюватись інформацією і зневажають ваш час бо ви ж "для нас спеціально" все зробили щоб заробити собі гроші. Щоб ми не обмінювались одне з одним інформацією, не допомагали одне одному а просто бігли до вас і купували у вас. А якщо ми не купили то ми вас зневажаємо.

Ви нагадуєте бабку на базарі яка в слід тобі кричить негатив усілякий бо ви не купили в неї, а пішли далі. Я не зобов'язаний у вас нічого купувати як і всі інші. Як і ви не зобов'язані нікому допомагати.
Цей форум створений зокрема не тільки для того щоб ви щось продавали а коли у вас не купили - розказували які всі погані бо зневажливо ставляться до вашого часу. Це дешева і ница маніпуляція. Цей форум створений і для того щоб люди допомагали одне одному, а не тільки для того щоб ви з нього робили "пром.юа".

Висновок банальний. Хто хоче допоможе, хто не хоче - проходить повз гілку, а не розказує "ти поганий бо не купив у мене а просиш безкоштовно".

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.08.2023 в 10:23, vanekzp сказав:

Ви прийшли сюди щоб пояснити мені і іншим форумчанам аби ні в кого нічого не питали, ніякої допомоги,  а одразу бігли і купували ваш модуль.

Що за маячню ви несете.
Я не пропонував вам покупати мій модуль (вам пропонували купляти інші  і не мій модуль і модуль дійсно добрий під вашу задачу і коштує "копійки"). 
Ви робите магазин, який буде приносите вам гроші, але ж компенсувати витрачений час  інших, для вас ... ну "тижпрограміст".
Я зрозумів вашу "думку" о неповазі часу інших людей, заніс собі в блек лист. Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 1 month later...
В 18.08.2023 в 10:36, vanekzp сказав:

Проблему вирішено треба було ще почистити кеш! Дякую @ Seriusis 

image.thumb.png.5d4fca4d41dbf2a3818d482132d69432.png

а де треба чистити кеш? Все зробив по пунктах як розписали, але гугля так і не приймає sitemap

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.