Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Поддержка] One Page Checkout - Простое оформление заказа


Recommended Posts

Подскажите в таком вопросе. На главной странице вывели вот такое меню: image.png.2cd00f2cf88ae8e7b8fe5dc5c9cbbcd0.png

Можно ли в нем реализовать/сделать настройку (флажок или что-то в коде поменять подскажите), чтобы выводились только те карточки у которых есть фото?

Дело в том, что товара много нового приходит. Обмен идет из торговой программы магазина напрямую в mysql каждые 15 минут. И админ сайта не успевает на все товары устанавливать фото. И очень часто получается, что при открытии сайта на главной странице много карточек без фото...

Спасибо.

И прошу прощения, походу я не туда свое сообщение написал.

Змінено користувачем BotMan
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@BotMan добрый день , какой отношение этот вопрос имеет к модулю ? )) можно сделать но к модулю это не относится . В личку пишите !

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@Vialana добрый день,  для этого Вам нужно установить такой модуль доставки 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 10.08.2023 в 11:24, 29aleksey сказав:

@Vialana добрый день,  для этого Вам нужно установить такой модуль доставки 

Можливо не так спитала- мені не потрібно щоб підтягувались всі Міст відділення, просто щоб було зазначено "Містпошта". У старому шаблоні я просто змінювала сам текст в файлі "Доставка по місту" і цього було достатньо. Чи можу тут я зробити так само? 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@Vialana Ну а откуда брались отделения у Вас?

В личку скрины отправьте 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@29aleksey Як ви дивитесь на те, щоб Додати можливість оберати реєстрацію в налаштуваннях модулю  обов'язковою, та  відразу реєструвало клієнта, тому що зараз як я розумію, клієнт має сам обрати реєструватися чи ні, а в налаштуваннях неможна обрати обов'язковим реєстрацію?

 

Можна звісно я думаю підправити Twig та галочку поставити на чекбоксі відразу,  але для звичайних адміністраторів магазинів, буде страшно лісти в код.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...

@Livitan добрый вечер. Пробной версии нет (

наришиье в личку какие остальные модули 

спасибо 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрий  день!

Стоїть OpenCar 3.0.3.8, тема UltraStore OCTemplates 2.7.2
Liqpay API - оплата онлайн 1.4.4, Нова пошта API v. 4.0.2.

Колись купив модуль simple, але з ним проблеми, навіть розробник Нова пошта API не зміг налаштувати так, щоб воно нормально працювало.
Мабуть, ще докуплю Укрпошта API.

З simple проблема, що товар який не може доставлятись його не можливо замовити, у формі замовлення неможливо вибрати спосіб оплати, а він пустий, там просто нічого немає.

Питання:
1. Потрібно, щоб була можливість вибирати, між Частний покупець або фірма, для частного покупця все як звичайно (адреса, спосіб оплати, спосіб доставки), а для фірми, щоб можна було ввести (без способа оплати, але з доставкою): Назва юр. особи, ЄДРПОУ, Ідентифікаційний код (для ФОП), адреса, email, телефон, ФІО уповноваженої особи.
2. Чекбокс Отримувати буде інша людина, якщо хтось замовляє, а отримує інша людина.
3. І ще, є товар який не може доставлятись, тільки самовивіз, треба, щоб можна було вибрати оплатити liqpay, або при отриманні замовлення в магазині.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@MaxBox Добрый день . Я не делал поля под группу покупателей . Так что без правок под Вас модуль Вам не подойдет .

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Сколько будет стоить с правками?
Щоб було так:
1. Потрібно, щоб була можливість вибирати, між Частний покупець або фірма, для частного покупця все як звичайно (адреса, спосіб оплати, спосіб доставки), а для фірми, щоб можна було ввести (без способа оплати, але з доставкою): Назва юр. особи, ЄДРПОУ, Ідентифікаційний код (для ФОП), адреса, email, телефон, ФІО уповноваженої особи.
2. Чекбокс Отримувати буде інша людина, якщо хтось замовляє, а отримує інша людина.
3. І ще, є товар який не може доставлятись, тільки самовивіз, треба, щоб можна було вибрати оплатити liqpay, або при отриманні замовлення в магазині.

Змінено користувачем MaxBox
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...

@mekhanik77 добрый вечер. Если есть такой у Вас способ оплаты то конечно он будет отлбражаться и выбираться 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

@kostyukdv в личку днем напишите завтра я помогу Вам

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
12.08.2023 в 01:56, 29aleksey сказал:

@SSHEVA  напишите в личку пжл. Спасибо 😉

Смотрю неплохо обновился модуль, даже мои рекомендации учтены). Спасибо 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Добрий день. Стикнувся з з такою проблемою:  Поставив ваш модуль і Нова пошта АРІ. Але ніяк не можу зробити щоб виводились міста та відділення. Зможете допомогти з цимм?

  image.thumb.png.1a1faf16d75db2def08efd8d64766143.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@sdgzdfghdf Добрый день. В личку доступы напишите помогу

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.