Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

SEO-url


Recommended Posts

Добрый день. Есть ли возможность на ocstore 2.3 сделать для различных языков различные значения SEO-url, чтобы для украинского были свои ключевики внедрены, а для английского - свои? В 3 версии OCSTORE это интегрировано сразу.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.04.2023 в 15:48, mibX сказав:

спасибо, с SEO CMS MULTILANG 2 этот модуль в конфликт не войдет?

Якщо у вас є EO CMS MULTILANG 2, то інший модуль не потрібен

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Может я не очень точно выразился: Есть сайт на 2.3. Там 2 языка, но для категории и товаров хотелось бы различные seo-url для каждого языка. То есть категории Стол на украинском должна иметь Seo-url - stil, а на английском, соответственно - table. То же самое для товаров.
Если в OCSTORE 3 эти поля разделены и находятся на вкладке SEO, то в 2.3 - это вкладка Данные и поле одно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.04.2023 в 15:37, mibX сказав:

Добрый день. Есть ли возможность на ocstore 2.3 сделать для различных языков различные значения SEO-url, чтобы для украинского были свои ключевики внедрены, а для английского - свои? В 3 версии OCSTORE это интегрировано сразу.

А звідки ви взяли що "ключевікі" в SEO URL якось впливають на SEO. Так ось була відповідь Джона Мюлера з Google - ніяк не впливає. Від слова - "зовсім".
В opencart 3 зробили різними просто тому, щоб у різних мовах були різні УРЛ (а не "ключевікі"), а не так як помилково було зроблено в opencart 1.5-2, де до різних мов УРЛ однаковий і тому інші мовні сторінки не індексувалися

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.04.2023 в 16:01, markimax сказал:

А звідки ви взяли що "ключевікі" в SEO URL якось впливають на SEO. Так ось була відповідь Джона Мюлера з Google - ніяк не впливає. Від слова - "зовсім".
В opencart 3 зробили різними просто тому, щоб у різних мовах були різні УРЛ (а не "ключевікі"), а не так як помилково було зроблено в opencart 1.5-2, де до різних мов УРЛ однаковий і тому інші мовні сторінки не індексувалися

Это бы сакральное знание, да тем кто занимается СЕО и ставят такие задачи. Но имея некоторый опыт общения с СЕОшниками - они сами ни в чем до конца не уверены, потому пробуют всё, что можно и возможно правы, потому что между тем, что говорит Джон Мюллер и тем, как работает алгоритм в реальной жизни может быть большая разница.

 

Змінено користувачем mibX
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 14.04.2023 в 16:10, mibX сказав:

Это бы сакральное знание, да тем кто занимается СЕО и ставят такие задачи. Но имея некоторый опыт общения с СЕОшниками - они сами ни в чем до конца не уверены, потому пробуют всё, что можно.

 

Як "цигани" ))) - гадають на "кавовій гущі". На базарі циганки теж шахраюють. Ото 99% так званих SEO-шників, нічим від них не відрізняються, просто "заробляють" (чи "стрижуть" ...) як "гадалки".
Так, є фахівці в SEO, але їх дуже замало, дуже дорогі, і вони працюють  тільки з "китами".  Тож це не "ваш" випадок я гадаю.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я ще я знаю СЕОшників, які ставлять варезні модулі ))

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.