Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Модуль оплати Monopay


AlexanderYuzkov

Recommended Posts

Доброго дня, може хтось вже робив модуль для екварійнгу від monobank??

Безкоштовний є але він сирий)

В них є функція заморозки коштів на картці клієнта як в Liqpay в безкоштовному модулі цього немає... Може вже хтось десь робив модуль для цього?)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


+1 у мене на цьому модулі ocstore 3.0 не зберігаються налаштування, розробники монопей кажуть що тільки для звичайного опенкарту підходить, на окстор треба доробляти, вони не будуть, тоді або робити новий або допилювати(я не шарю як).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Вітання. Було допилював еквайрінг монобанку під окстор, з нормальним неглючним функціоналом,

On 3/12/2023 at 7:46 PM, AlexanderYuzkov said:

В них є функція заморозки коштів на картці клієнта як в Liqpay в безкоштовному модулі цього немає... Може вже хтось десь робив модуль для цього?

і це також прикручував, звертайтесь в лічку, зробимо.

Всім гарного дня

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 13.03.2023 в 10:55, slobGrower сказав:

Вітання. Було допилював еквайрінг монобанку під окстор, з нормальним неглючним функціоналом,

і це також прикручував, звертайтесь в лічку, зробимо.

Всім гарного дня

Написав вам в лс

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.03.2023 в 08:37, alexxlr сказал:

+1 у мене на цьому модулі ocstore 3.0 не зберігаються налаштування, розробники монопей кажуть що тільки для звичайного опенкарту підходить, на окстор треба доробляти, вони не будуть, тоді або робити новий або допилювати(я не шарю як).

В мене на оксторі 3 все працює гуд, налаштування зберігаються)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.03.2023 в 14:55, paulkouls сказал:

В мене на оксторі 3 все працює гуд, налаштування зберігаються)

Різниці по синтаксису модуля в адмінці між опенкарт і окстор немає

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

14.03.2023 в 11:33, alexxlr сказал:

а Ви як встановлювали через фтп чи через адмінку? 

Певно фтп, не бачу в історії установок модулів моніку (а так не пригадаю, окремо нічим не запам'яталось підключення їх модуля до сайту. Встав і одразу працює)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Хоча беру свої слова назад. В адмінці, як і раніше все зберігається і глобально модуль працює, але: 

 

1. Побачив оновлення від 01.03 на оф сайті. Протестив. Стою на success page опенкарту, кошти списало, замовлення впало в загублене😅

2. Відкатив на попередню версію 1.0.8 - кошти списало, замовлення створило але завжди перевіряю все по 2 рази. На другий тест помітив що монік змінив логіку оплати і після успішного еквайрінгу кидає на свій success page, на якому пропонує клієнту отримати чек на пошту або повернутися назад на сайт. Так ось в цей момент кошти вже списалися, але якщо клієнт не натисне «повернутися на сайт», модуль не відпрацює addOrderHistory і не змінить статус на успішний і всеж замовлення залишиться «загубленим». 
 

ось і маємо. Всеж долучаюсь в тусу ждунів, може @bogdan281989  запиле згодом  щось людське типу лікпею але під монопей)

Змінено користувачем paulkouls
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


17.03.2023 в 21:15, paulkouls сказал:

Всеж долучаюсь в тусу ждунів, може @bogdan281989  запиле згодом  щось людське типу лікпею але під монопей)

Писав йому в особисті з цього приводу ще в лютому, але так і не отримав відповідь від нього

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 17.03.2023 в 21:15, paulkouls сказав:

Хоча беру свої слова назад. В адмінці, як і раніше все зберігається і глобально модуль працює, але: 

 

1. Побачив оновлення від 01.03 на оф сайті. Протестив. Стою на success page опенкарту, кошти списало, замовлення впало в загублене😅

2. Відкатив на попередню версію 1.0.8 - кошти списало, замовлення створило але завжди перевіряю все по 2 рази. На другий тест помітив що монік змінив логіку оплати і після успішного еквайрінгу кидає на свій success page, на якому пропонує клієнту отримати чек на пошту або повернутися назад на сайт. Так ось в цей момент кошти вже списалися, але якщо клієнт не натисне «повернутися на сайт», модуль не відпрацює addOrderHistory і не змінить статус на успішний і всеж замовлення залишиться «загубленим». 
 

ось і маємо. Всеж долучаюсь в тусу ждунів, може @bogdan281989  запиле згодом  щось людське типу лікпею але під монопей)

Такого в мене немає. Стоїть остання версія, заказ створюється. Але і з помилкових корзин не видаляється) але заказ приходить і все працює

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я вcтановив останню версію на ocstore 3
Холд працює але...
Коли змінюю статус замовлення то абсолютно нічого не відбувається, тобто я не можу ні прийняти оплату з холду ні відмінити її зовсім!
Можливо хтось з таким вже воював?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.03.2023 в 19:31, 4ekt сказав:

Я вcтановив останню версію на ocstore 3
Холд працює але...
Коли змінюю статус замовлення то абсолютно нічого не відбувається, тобто я не можу ні прийняти оплату з холду ні відмінити її зовсім!
Можливо хтось з таким вже воював?

Повернення коштів через кабінет фопа

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.03.2023 в 20:01, AlexanderYuzkov сказал:

Повернення коштів через кабінет фопа

Ні, річ в тому, що в налаштуваннях модуля встановлена функція використання холдів, тобто платіж без підтвердження не зараховується на р/р ФОП. Потрібно за допомогою статусів або підтвердити оплату, або її відмінити. 
Так от в мене платіжка пройшла із замороженням коштів, але за допомогою статусів я не можу ні підтвердити платіж ні його відмінити. В особистому кабінеті ФОП це зробити не можна. Кошти повернуться на карту клієнта автоматично через 9 днів якщо статус платежу не буде змінено.
Ось така біда з ocStore 3 і модулем Monopay v1.0.9
Сама підтримка відповідає що виправляти це не буде бо на OpenCart 3 цей функціонал працює. (((


 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 19.03.2023 в 11:08, 4ekt сказав:

Ні, річ в тому, що в налаштуваннях модуля встановлена функція використання холдів, тобто платіж без підтвердження не зараховується на р/р ФОП. Потрібно за допомогою статусів або підтвердити оплату, або її відмінити. 
Так от в мене платіжка пройшла із замороженням коштів, але за допомогою статусів я не можу ні підтвердити платіж ні його відмінити. В особистому кабінеті ФОП це зробити не можна. Кошти повернуться на карту клієнта автоматично через 9 днів якщо статус платежу не буде змінено.
Ось така біда з ocStore 3 і модулем Monopay v1.0.9
Сама підтримка відповідає що виправляти це не буде бо на OpenCart 3 цей функціонал працює. (((


 

Цікаво, в мене такого немає. Версія та сама тільки OcStore 2.3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...

Доброго дня, підскажіть будь ласка, ocstore 2.3.0.2.4, видає помилку "Помилка! Щось пішло не так." при натисканні "підтвердити замовлення, можливо хтось вже мав таку проблему

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 05.05.2023 в 22:18, Valrompc сказав:

Доброго дня, підскажіть будь ласка, ocstore 2.3.0.2.4, видає помилку "Помилка! Щось пішло не так." при натисканні "підтвердити замовлення, можливо хтось вже мав таку проблему

 

Якщо підключили фіскалізацію то в мене таке саме було( 

чеки вручно виписую через це)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Можливо хтось зіткався з такою проблемою? 

Журнал отчета(PHP Notice:  Undefined variable: tooltip_entry_status in /home2/valromp1/public_html/admin/view/template/extension/payment/mono.tpl on line 20)

Строчка в файле("<span data-toggle="tooltip" title="<?php echo $tooltip_entry_status ;?>"><?php echo $entry_status ;?></span>")

Журнал отчета(PHP Notice:  Undefined variable: tooltip_entry_merchant in /home2/valromp1/public_html/admin/view/template/extension/payment/mono.tpl on line 34)

Строчка в файле(<span data-toggle="tooltip" title="<?php echo $tooltip_entry_merchant ;?>"><?php echo $entry_merchant ;?></span>)

Що тут може бути не так?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 months later...

усім привіт. В мене виникла проблема з модулем оплати від монопей - після натискання кнопки оформити - кнопка пропадає, замовлення створюється, але не відбувається перехід на сторінку з самою оплатою. версія ocStore 3.0.3.7, версія модуля завантажена з маркетплейсу opencart - остання версія .

Не впевнений, що це саме з модулем проблема, але, для прикладу, way4pay працює нормально.

В журналах як сервера, так і магазину проблема не фіксується

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.