Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не работает стандартная кнопка загрузки изображений в админке


Recommended Posts

Не работает стандартная кнопка загрузки изображений в админке (по типу той что на фото). Стандартаня форма загрузки не работает везде в админке (через нестандартный модуль драг'н'дроп работает). На сайте много чего редактировалось. Какой именно файл отвечает за работу этой функции?

2023-02-13 20_03_06.jpg

Змінено користувачем StrikerXP
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Дивіться консоль браузера на помилки JS
Мабуть є конфлікт скриптів з вашим "не стандартним модулем"

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В консолі помилок немає. 

Модуль драг н дроп тут ні при чому він був встановлений задовго до цієї проблеми. 

Зміна бутсрапа з 3.3.7 на 3.4.1 може бути причиною?

Забув вказати версія OCStore 2.1.0.2

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13.02.2023 в 20:24, StrikerXP сказал:

В консолі помилок немає. 

Модуль драг н дроп тут ні при чому він був встановлений задовго до цієї проблеми. 

Зміна бутсрапа з 3.3.7 на 3.4.1 може бути причиною?

Забув вказати версія OCStore 2.1.0.2

Може бути що завгодно
Тут гадати тяжко. Це треба дивитися

 

Скрытый текст

0M0g1NNH.jpg.7adc1229315449dd42dbf6777e8bc752.jpg

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір.  І в мене похожа проблема. Допоможіть будь ласка мені, я не можу загрузити картинки на сайт  (магазин) заходжу в Адмінку - Категории - Данные - Изображение категории - нажимаю Загрузить, відкривається вікно "Менеджер изображений", так ось скриншот https://prnt.sc/lLyfADjrHVfC а повино відкритися вікно з папками, з магазину де картинки загружаються,  ось так повино бути  https://prnt.sc/G6fDUzWq7wsG, нажимаю загрузить з компьютера картинки, а картинки не грузяться, мабуть щось поламалось, як мені бути, як виправити? Допоможіть, прошу. Версія OCStore 2.3.0.2.3

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.