Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Як прибрати під домен ?


Serg5

Recommended Posts

Доброго всім дня. Мені якось переносили сайт на інший хостинг і перенесли під домен (він був тестовий) dev.sait Я знаю єдиний спосіб як закрити домен це видалити його від туди де зареєстрований цей під домен (у хостера з панелі), але його там немає. Підкажіть як правильно його прибрати, а то він уже в гугле ранжується, можу сайт скинути в лс.
Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 28.12.2022 в 12:29, Serg5 сказав:

Підкажіть як правильно його прибрати, а то він уже в гугле ранжується, можу сайт скинути в лс.

Найпростіший варіант - зробити 301 редірект на домен в htaccess. Можна їх склеїти в гугл консолі 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28.12.2022 в 12:45, pawana сказал:

Найпростіший варіант - зробити 301 редірект на домен в htaccess. Можна їх склеїти в гугл консолі 

А просто видалити цей домен і цю тестову папку, якось можливо? яка на фтп не зрозуміло також де (

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 28.12.2022 в 13:22, Serg5 сказав:

яка на фтп не зрозуміло також де (

можна, якщо є доступ до сервера і Ви впевнені, що на піддомені окрема інсталляція Опенкарт. Якщо піддомен є мультімагазином і направлений на основний сайт, то він прибирається в налаштуваннях днс, апачу і самого опенкарт
Але, я б на вашому місці редірект все одно зробив.

 

Змінено користувачем pawana
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...
28.12.2022 в 13:27, pawana сказал:

можна, якщо є доступ до сервера і Ви впевнені, що на піддомені окрема інсталляція Опенкарт. Якщо піддомен є мультімагазином і направлений на основний сайт, то він прибирається в налаштуваннях днс, апачу і самого опенкарт
Але, я б на вашому місці редірект все одно зробив.

 

ось такий под домін http://dev.shoplife.od.ua/
Чи він  не заважає просуванню?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 20.01.2023 в 16:00, Serg5 сказав:

Чи він  не заважає просуванню?

Тут вам одним словом ніхто не відповість :) Ну, я і не спец, щоб оцінювати. Якщо піддомен ранжується по тих самих товарах, що і основний - так, це проблема. Втім, я б в любому випадку їх склеїв в гуглі і зробив редирект. А видаляти потім чи ні - ваша справа.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.