Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

В залежності від мови сторінки, показувати різну валюту


Recommended Posts

Можливо хтось робив, або має рішення для того, що б в залежності від мови сторінки, показувати різну валюту? Важливий момент в тому, що користувач не змінює руками мову, він приходить з Гугла на .../ua/... або ..../en/... в результаті мова англійська, а валюта за замовчуванням. Тобто, грубо говорячи, потрібно зробити залежність від мовної приставки в URL. 

 

Залежність при ручному перемиканні мови реалізована. 

 

Це взагалі можливо зробити?

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго
Вже реалізовано
💠 перемикання валюти пов'язаної з мовою, регіоном

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

19.10.2022 в 09:51, markimax сказал:

Доброго
Вже реалізовано
💠 перемикання валюти пов'язаної з мовою, регіоном

 

 

Я бачу що є перемикач, тобто коли я зміню руками мову на ENG автоматом зміниться валюта на доллар, але так у мене вже працює. Мені потрібно, що б людина, яка зайшла з пошуку на сторінку з приставкою EN в урл, мала валюту долар (за замовчуванням в магазині налаштовано UAH) без жодних маніпуляцій з перемикачем. 

 

Чи так працює? Можна на демо так зробити, що б побачити це?

Змінено користувачем Webjokerst
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


19.10.2022 в 10:06, Webjokerst сказал:

 

 Мені потрібно, що б людина, яка зайшла з пошуку на сторінку з приставкою EN в урл, мала валюту долар (за замовчуванням в магазині налаштовано UAH) без жодних маніпуляцій з перемикачем. 

Так і є

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.