Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

dump из админки при переносе сайта на другой хостинг


mibX

Recommended Posts

Добрый день. Нужно развернуть opencart\ocstore на новом хостинге. Но дамп базы с предыдущего хостинга сделан через админку opencart. В этом дампе нет сведений о структуре таблиц, а только данные, то есть восстановить сайт через консоль или phpmyadmin не выйдет. Сам сайт содержит кучу модулей установленных ранее, количество которых мне не известно.
Как с наименьшими затратами восстановить магазин из этого дампа?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28.08.2022 в 12:11, mibX сказал:

Добрый день. Нужно развернуть opencart\ocstore на новом хостинге. Но дамп базы с предыдущего хостинга сделан через админку opencart. В этом дампе нет сведений о структуре таблиц, а только данные, то есть восстановить сайт через консоль или phpmyadmin не выйдет. Сам сайт содержит кучу модулей установленных ранее, количество которых мне не известно.
Как с наименьшими затратами восстановить магазин из этого дампа?

Есть большая вероятность, что у вас это не получится полностью.
Частично, вы можете попробовать развернуть чистый магазин, убить все данные в таблицах и влить свои.
Но что там у вас модули посоздавали, видимо придется руками восстанавливать структуру таблиц.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.