Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Настройка Ajax Quick checkout


Recommended Posts

Всем привет. Как в плагине Ajax Quick checkout сделать так, чтобы если пользователь не зарегистрирован, то он не мог сделать покупку, а его сразу перекидывало на страницу регистрации, а если он был зарегистрирован, то мог оформить покупку.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Відповідно поставити прапорці в налаштуваннях модуля. Там же конструктор і не потрібно особливо знань + потрібен повний модуль, а не безкоштовна його версія

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

08.08.2022 в 05:54, madehtml5 сказал:

Відповідно поставити прапорці в налаштуваннях модуля. Там же конструктор і не потрібно особливо знань + потрібен повний модуль, а не безкоштовна його версія

Не зовсім розумію, що ви маєте на увазі. У мене стоїть платна версія плагіна і в конфізі я не знайшов налаштувань

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Там три колонки -> зареєстрований користувач, не зареєстрований користувач, гість. Виставити прапорці навпроти зареєстрований користувач, а всім іншим залишити лише поля входу і реєстрації. Здається не складно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

09.08.2022 в 16:45, madehtml5 сказал:

Там три колонки -> зареєстрований користувач, не зареєстрований користувач, гість. Виставити прапорці навпроти зареєстрований користувач, а всім іншим залишити лише поля входу і реєстрації. Здається не складно.

Ні. У мене вже є сторінка із реєстрацією. Я хочу, щоб якщо не зареєстрований користувач хотів зробити покупку, то його перекидало на цю сторінку. А в способі, як ви говорите, у мене просто буде ще одна сторінка для реєстрації

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 09.08.2022 в 21:27, Gracz сказав:

Ні. У мене вже є сторінка із реєстрацією. Я хочу, щоб якщо не зареєстрований користувач хотів зробити покупку, то його перекидало на цю сторінку. А в способі, як ви говорите, у мене просто буде ще одна сторінка для реєстрації

Не пам'ятаю точно, але здається в 2 вкладці є пункт щоб перекидав на реєстрацію, якщо не ввійшов.

upd переглянув новий модуль там прибрали ці налаштування...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10.08.2022 в 06:31, madehtml5 сказал:

Не пам'ятаю точно, але здається в 2 вкладці є пункт щоб перекидав на реєстрацію, якщо не ввійшов.

upd переглянув новий модуль там прибрали ці налаштування...

А ви не знаєте випадково якийсь інший спосіб це зробити? Може плагіни якісь чи ще щось?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 10.08.2022 в 15:24, Gracz сказав:

А ви не знаєте випадково якийсь інший спосіб це зробити? Може плагіни якісь чи ще щось?

image.thumb.png.0d08fb9bf2c9793e1ce703826f0e5ba3.png

вибираєм потрібну частину що хочете скрити вибираєте відображати лише тим хто зареєстрований і так із всіма блоками залишаєте лише вікно реєстрації і буде вам щастя.(просто заховали налаштуваня там де шестерня в візуальному редакторі)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10.08.2022 в 20:31, madehtml5 сказал:

image.thumb.png.0d08fb9bf2c9793e1ce703826f0e5ba3.png

вибираєм потрібну частину що хочете скрити вибираєте відображати лише тим хто зареєстрований і так із всіма блоками залишаєте лише вікно реєстрації і буде вам щастя.(просто заховали налаштуваня там де шестерня в візуальному редакторі)

Ну, це якийсь кастиль. Я маю красиву сторінку реєстрації, яку я хотів би використовувати. До того ж я намагався так зробити, як ви кажете, але воно погано працювало. Може ви знаєте якісь інші плагіни, які роблять те, що я хочу? Цей плагін мені потрібний тільки для оформлення замовлення.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Нажаль тоді тільки писати якийсь модуль для переадресації.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.