Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как удалить модуль geoip-v5_3-decode-nulled-by-fintmax


Recommended Posts

Добрый всем вечер! Как удалить модуль geoip-v5_3-decode-nulled-by-fintmax? Я пробовал удалить его, ошибка либо по sql запрос, либо library не может найти geo ip mod, чистил базу, удалял через ftp, удалил где он используется на сайте, ни чего не помогло.oip-v5_3-decode-nulled-by-fintmax

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18.05.2022 в 22:13, iliaproson сказал:

geoip-v5_3-decode-nulled-by-fintmax

Походу заражён ваш сайт.

Проверьте на всякий случай:

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.05.2022 в 01:52, niger сказал:

Модуль с GEOIP стоит 15$ но поставили ломанный бесплатный, чтобы потом удалять его за 50) 

Карма....

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.05.2022 в 21:30, Tom сказал:

Карма....

Ужасно, что могли до автора это все сделать веб-студия или какой-то программист, им заплатили за создание сайта, а они взяли деньги поставили ворованного и были таковы.

Мне как-то достался сайт на оксторе 1.5, а там 10 модулей и все варезные. А компания, куда я устроился, за сайт заплатила настоящими деньгами, не ворованными. И вот мучался потом я с ними, что-то удалил долго изучая доку по опенкарту и сравнивая diff как должно быть, и что внесено, что-то, с помощью авторов, обновил за плату. Но приключение было еще то.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.