Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Появляется ошибка полсе переключения языка Notice: Undefined offset: 3 in C:\xampp\.......


Vitalikk

Recommended Posts

проблема - появляются ошибки после переключения языка. 
Пожалуйста помогите, кто-нить знает почему появляются и как збавиться от них.

Опишиу что я делал. 
1. Скачал шаблон на английском
2. В папке каталог -> Ленгвич, скопировал папку с английским языком и назвал ее RU, перевел все файлы вручную с английского на русский, 
затем повторил тоже самое в папке Админ -> ленгвич. По итогу получил два языка русский и английский 
3.  Сайт успешно перевелся. все что было на английском теперь на русском, но блин. выскакивают ошибки
вот одна из них 
Notice: Undefined offset: 3 in C:\xampp\htdocs\red_magaz\catalog\controller\common\tvcmsnewsletter.php on line 14
 

Обратите внимание я прикрепил в картинках сами ошибки, а также прекрепил одну из них 

помогите пожалуйста 

скрин.PNG

скрин файла.PNG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В начале я так и делал. Этот способ позволил избавиться от части ошибок, но дойдя до этого шаблона и зайдя внутрь что бы заполнить этот шаблон я столкнулся с тем что в нем нет полей, и как мне быть?

Снимок шаблон без полей.PNG

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.04.2022 в 18:05, Vitalikk сказав:

В начале я так и делал. Этот способ позволил избавиться от части ошибок, но дойдя до этого шаблона и зайдя внутрь что бы заполнить этот шаблон я столкнулся с тем что в нем нет полей, и как мне быть?

 

Вони мабуть в налаштуваннях магазину "додались"
Може там пошукайте
Десь повинні бути ці поля
 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.