Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Удалить выбор количества товара в маленькой карточке товара


Recommended Posts

Хочу во всех местах (где маленькая карточка) удалить возможность выбора количества товара http://prtscr.cx.ua/82a30c.html
Подскажите пожалуйста по какому пути лежит файлик для правки, а то не могу нарыть 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


20 минут назад, Denys_Piley сказал:

Хочу во всех местах (где маленькая карточка) удалить возможность выбора количества товара http://prtscr.cx.ua/82a30c.html
Подскажите пожалуйста по какому пути лежит файлик для правки, а то не могу нарыть 

если вы про скрытие  то это можете сделать через стили типа hidden-xs  добавив его в шаблоне product.tpl или product.twig

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Судя по скрину, одним hidden тут не обойтись, нужно еще выводить кнопку купить вместо этого спина.. Я так понял увеличивая количество мы тут же и в корзину кладем.
Но точнее скажет только хрустальный шар...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 минуту назад, Prooksius сказал:

Судя по скрину, одним hidden тут не обойтись, нужно еще выводить кнопку купить вместо этого спина.. Я так понял увеличивая количество мы тут же и в корзину кладем.
Но точнее скажет только хрустальный шар...

Пока уточняю у автора, но понял, что один комментирование здесь не обойтись и не в одном месте)) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.