Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Спрятать вывод всей страницы


Recommended Posts

Задача

нужен на Flash, AJAX PHP, JAVA ...
код которые мог открыть страничку не показывая ссылок внутри, заменив адрес в строке итд... также есть переход на 1 или 2 страничке дальше


в 2 словах - нужно спрятать/заменить на мои все ссылки при открывании и переходе и сделать так чтоб страничка открывалась от моего домена
сам код будет скопировать и заменить на фтп не просто там подвешано огромная куча переходов на .css и .js 
 

Обязательные требования

оплата только по PayPal.

только одно:
- код чтоб не возможно было отследить от куда исходники ссылок...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


On 5/18/2021 at 1:57 PM, halfhope said:

Анонимайзер на php для задачи вполне подойдет, либо какой-нибудь reverse proxy типа Evilginx или Modlishka

ты смог бы такое сделать?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 18.05.2021 в 18:09, IMPORTexport сказал:

в 2 словах - нужно спрятать/заменить на мои все ссылки при открывании и переходе и сделать так чтоб страничка открывалась от моего домена

А вы заказывайте сразу: "чтоб моя страничка как будто это я банк".  Чего иносказаниями крутить.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.