Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

номер телефону при оформленні


Recommended Posts

Доброго дня, підкажіть будь ласка як змінити маску номера телефона і щоб при цьому функціонував модуль оплати NovaPay?


Зараз стоїть маска +380999999999 і все функціонує. В налаштуваннях модуля NovaPay вказано провірка номера "+380". Все працює добре.

Якщо поставити маску +38(999)999-99-99, то модуль перестає функціонувати і не перекидає на сторінку оплати.

 

Підкажіть будь ласка як правильно потрібно написати провірку номера в модулі NovaPay? 

 

Модуль оформлення замовлення- Simple.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


4 часа назад, NykRym сказал:

Підкажіть будь ласка як правильно потрібно написати провірку номера в модулі NovaPay?

Думаю, що треба писати мод, що буде переформатовувати телефон під нову пошту. Якщо воно вам не заважає аж так, що жити не можна :), то краще залиште як є.

Єдина порада - змініть маску з +380 на +38 - здебільшого люди звикли телефон писати з нуля, у мене було регулярно так, що писали +380099...(наприклад) і одної цифри в кінці не вистачало.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 годину назад, pawana сказав:

Думаю, що треба писати мод, що буде переформатовувати телефон під нову пошту. Якщо воно вам не заважає аж так, що жити не можна :), то краще залиште як є.

Єдина порада - змініть маску з +380 на +38 - здебільшого люди звикли телефон писати з нуля, у мене було регулярно так, що писали +380099...(наприклад) і одної цифри в кінці не вистачало.

Дуже дякую за пораду. В мене в основному також було, що відсотків 40-50 писали два нулі і не вистачало цифри.

Змінив так як ви сказали, все функціонує. 

Звісно було б краще щоб поставити кращу маску, але й так поки зійде. Головне, щоб номер був вірно:)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.