Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Условия Соглашения


supmener

Recommended Posts

При оформлении заказа есть такой пункт с галкой "Я прочитал Условия соглашения и согласен с ними".

Там почти чистый лист. В связи с этим 2 вопроса:

1. Как изменить текст соглашения?

2. Как при желании удалить этот пункт, чтобы он не мозолил глаза покупателю?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1. Как изменить текст соглашения?

Каталог - Статьи - Terms & Conditions (или как там в русскоязычной версии это обзывается)

2. Как при желании удалить этот пункт, чтобы он не мозолил глаза покупателю?

Каталог - Статьи - Terms & Conditions (или как там в русскоязычной версии это обзывается) поставить галку "Отключено" и в Система - Настройки - Атрибуты - отжать галку в "Подтверждение при заказе:"
  • +1 4
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 5 years later...

Каталог - Статьи - Terms & Conditions (или как там в русскоязычной версии это обзывается)

Каталог - Статьи - Terms & Conditions (или как там в русскоязычной версии это обзывается) поставить галку "Отключено" и в Система - Настройки - Атрибуты - отжать галку в "Подтверждение при заказе:"

У меня почему то выдает ошибку /catalog/controller/checkout/checkout.php on line 1085

if ($country_info['postcode_required'] && (utf8_strlen($this->request->post['postcode']) < 2) || (utf8_strlen($this->request->post['postcode']) > 10)) {

Змінено користувачем rishamyasov
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 year later...

Доброго дня, а у меня такая проблема, вместо текста который в пользовательском соглашении выводится "undefined", что может быть подскажите пожалуйста?

Самое интересное, что в "инструментах разработчика" в мозилле во вкладке "сеть" приходит ответ тот текст который должен быть, но модаль почему то его не выводит

Змінено користувачем killcomp
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.