Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

1 контактный тел на 2 сайта


Recommended Posts

Доброе время суток , ребят подскажите пожалуйста как будет влиять на продвижение если буду использовать одни и те же контактные тел, на 2 сайта.
 PS; всем ответам буду рад)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


40 минут назад, Nevermoreone сказал:

Доброе время суток , ребят подскажите пожалуйста как будет влиять на продвижение если буду использовать одни и те же контактные тел, на 2 сайта.
 PS; всем ответам буду рад)

 

Как-как есть возможность, что поисковики признают аффилиатом - читайте об этом фильтре.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


11 часов назад, Nevermoreone сказал:

Доброе время суток , ребят подскажите пожалуйста как будет влиять на продвижение если буду использовать одни и те же контактные тел, на 2 сайта.
 PS; всем ответам буду рад)

а смысл какой? если себе же удобнее чтоб было видно, от куда обращение... телефония позволяет

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


13 часов назад, Nevermoreone сказал:

Доброе время суток , ребят подскажите пожалуйста как будет влиять на продвижение если буду использовать одни и те же контактные тел, на 2 сайта.
 PS; всем ответам буду рад)

Можешь смело ставить, если товар не пересекается.

Допустим если у тебя 2 магазина детских игрушек с одним поставщиком - то ставить нельзя ( выдача будет делиться )

Если у тебя 2 магазина детских игрушек с разными поставщиками ( разными товарами ) - то ставить смело можно.

У меня так 3 сайта с одним номером и все отлично) Аффилиат яндекс подтвердил, но там черным по белому написано , если будет одинаковый товар , выдача будет делиться.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.