Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Сделать локальную копию


zelich

Recommended Posts

Есть старый интернет магазин (OpenCart 1.5) сейчас пишется/ делается новый. Хочу на всякий случай сделать локальную копию (с БД, изображениями) для будущего ручного заполнения нового. Подскажите поэалуйста

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


9 минут назад, zelich сказал:

Как это сдделать...

Что установить, экспорт/импорт и т.д.

Это же нужен локальный сервер?

локальный сервер делать не кто учить тут не будет, на другом домене проще сделать копию, и на том же аккаунте держать 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, zelich сказал:

Есть старый интернет магазин (OpenCart 1.5) сейчас пишется/ делается новый. Хочу на всякий случай сделать локальную копию (с БД, изображениями) для будущего ручного заполнения нового. Подскажите поэалуйста

а не проще тебе сделать так, из старого магазина выгружаешь через иксель файл все товары опции атрибуты категории итд. делаешь новый магазин на этом же хостинге загружаешь скаченные файлы в новый магазин а папки и изображением просто копируешь из старого и все ! копия готова на новом движке ! и не чего в ручную заполнять не надо... я так делаю когда надо поддомен сделать на другой регион!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28 минут назад, seregasapsan сказал:

а не проще тебе сделать так, из старого магазина выгружаешь через иксель файл все товары опции атрибуты категории итд. делаешь новый магазин на этом же хостинге загружаешь скаченные файлы в новый магазин а папки и изображением просто копируешь из старого и все ! копия готова на новом движке ! и не чего в ручную заполнять не надо... я так делаю когда надо поддомен сделать на другой регион!

Спасибо

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.