Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вытащить нужные атрибуты и подставить в html


Recommended Posts

Всем привет. Вот такой вопрос. Как можно достать нужные атрибуты и вставить их в html. Приведу пример. есть сайт солнцезащитных очков. там есть в атрибутах размеры. Я хочу сделать картинку как на фото и снизу подставлять атрибуты. таким образом для каждого товара будут подставляться свои размеры. как можно вытащить?

 

image.thumb.png.6a83c9e3bd0ec764afcaf38567b05040.png

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


6 часов назад, IluaTsvetkov2019 сказал:

Всем привет. Вот такой вопрос. Как можно достать нужные атрибуты и вставить их в html. Приведу пример. есть сайт солнцезащитных очков. там есть в атрибутах размеры. Я хочу сделать картинку как на фото и снизу подставлять атрибуты. таким образом для каждого товара будут подставляться свои размеры. как можно вытащить?

 

image.thumb.png.6a83c9e3bd0ec764afcaf38567b05040.png

 

 

 

 

 

Так же можно и в каталоге сделать как стикеры или просто текст

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Надо добавит еще одни аттрибути и надо дополнительно их настроит.

https://www.opencart.com/index.php?route=marketplace/extension/info&extension_id=19413

Spoiler

cool-attributes.png.1d0a6715b2c6ea8c3f989ae16dc07609.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.