Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Адаптивность изображений и видео в карточке товара


Recommended Posts

Здравствуйте. 

Хочу уже наконец решить вопрос адаптивности картинок и видео в описании товаров в карточке товаров. 

По отдельности каждую картинку (добавив "img-responsive" в исходном коде в редкаторе) и видео можно сделать адаптивным.

Но каким образом можно применить этот класс ко всем картинкам во всех описаниях, если у меня уже заполнено очень много карточек? и то же самое касаемо видео.

Змінено користувачем djaga911
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


29 минут назад, djaga911 сказал:

Здравствуйте. 

Хочу уже наконец решить вопрос адаптивности картинок и видео в описании товаров в карточке товаров. 

По отдельности каждую картинку (добавив "img-responsive" в исходном коде в редкаторе) и видео можно сделать адаптивным.

Но каким образом можно применить этот класс ко всем картинкам во всех описаниях, если у меня уже заполнено очень много карточек? и то же самое касаемо видео.

через бд например.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18 минут назад, AlexDW сказал:

по аналогии

 

Спасибо за наводку. Единственное, что я добавил в catalog\controller\information\information.php и ничего не изменилось. Потом я попробовал добавить в catalog/controller/product/product.php по аналогии и всё заработало. А что насчет видео? Там уже такая замена просто так не пройдет или мои знания еще недостаточны в этой области ;) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


2 часа назад, djaga911 сказал:

Но каким образом можно применить этот класс ко всем картинкам во всех описаниях, если у меня уже заполнено очень много карточек? и то же самое касаемо видео.

С помощью css.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.