Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Как удалить личный кабинет?


Rashpil

Recommended Posts

Добрый день. Я думал что удалил личный кабинет на сайте ( мне не нужна ни регистрация, ни личный кабинет ). Но когда открываю карту сайта он есть в списке. Не подскажите как его отключить совсем, или удалить? Заранее спасибо. Версия 1.5.4.1

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Ну тогда вам для начала - руками удалить ссылку из файла, отвечающего за карту сайта.

А потом уже можно убирать его полностью (как? - да хоть файлы поудалять)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 years later...

Ну тогда вам для начала - руками удалить ссылку из файла, отвечающего за карту сайта.

А потом уже можно убирать его полностью (как? - да хоть файлы поудалять)

можно более подробнее ответить? я такой же проблемой столкнулся, нужно чтобы вообще система не заправшиала ни регистрации ни личного кабинета чтобы не было

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

можно более подробнее ответить? я такой же проблемой столкнулся, нужно чтобы вообще система не заправшиала ни регистрации ни личного кабинета чтобы не было

 

удалить файлы. Не раз уже обсуждалось, пользуйтесь поиском. 

 

Нужно удалить из карты сайта, из шапки(если есть) из футера. Файлы папки account. 

Змінено користувачем halfhope
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.