Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

В 08.01.2023 в 20:11, Quentin222 сказав:

Добрый день. Если вставляется какой либо модуль через шорткод например в шаблон Товара, то как работает подключение скриптов и стилей этого произвольного модуля если в самом подключаемом модуле методы addStyle и addScript которые добавляют линки в хэдер например, а парсится уже по сути готовый html со скриптами и стилями которые были выведены ранее (при отработке хэдера)? они получается просто не добавляются?

Доброго дня! Ви все вірно зрозуміли.

Для випадку, коли у блок вставляється інший модуль, і цей блок виводиться через шорткод, то для модулів, які мають свої css та js потрібна невелика адаптація.

Їхні ресурси потрібно додати у контроллері мого модуля і бажано зробити це через модифікатор

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 weeks later...

:geek: Приймаються побажання по додатковому функціоналу у нових версіях модуля. У кого є що запропонувати - ласкаво прошу ) 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...
В 09.02.2023 в 03:13, test1986 сказав:

а что если все таки подумать как с помощью модуля можно делать вставки кода?)) 

 

иногда прям сильно надо:grin:

Доброго дня!

Опишіть детальніше :geek:

подумаю :-)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

09.02.2023 в 15:28, Seriusis сказал:

Доброго дня!

Опишіть детальніше :geek:

подумаю :-)

Іноді потрібно зробити щось кастомне в якомусь товарі тощо (наприклад якорне посилання тощо) і потрібно застосувати код 

От тоді ручками ми створюємо якийсь div клас в шаблоні product.tpl і там пишем умови якщо айді категорії таке то то виводимо цей блок 

 

а вашим модулем дуже зручно доп інфу виводити для списку товарів чи для товарів в категорії, а от вставка кода не спрацює :)

 

але це вже така зовсім мрія :grin: як мед той ложкою)) 

 

оце на днях думала що якби зразу з вашим модулем розібралась, то десь модулів 20 точно можно було б не брати)) а результати просто шикарні, середній чек в продажу виростає, позиції сайту основні запити (зрозуміло що в ніші, але десь рік розетку і пром не могли побороти) в топ 1 і це без всяких там беклінків на дуже покаліченому шаблоні з pagespeed 50 )) 

 

я колись заведу, їй богу, свій тг чи який там канал по сео та контенту, то вас там згадуватиму щирим теплим словом :grin:

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 2 weeks later...
26.01.2023 в 15:40, Seriusis сказал:

Приймаються побажання по додатковому функціоналу у нових версіях модуля. У кого є що запропонувати - ласкаво прошу ) 

Вітаю і я додам одне побажання, але на скільки його реально втілити в життя не знаю можливо це тільки в моїх фантазіях:)

 

По суті дуже часто використовую можливість вставки карточки товару на різні сторінки і якщо на десктопах та планшетах це виглядає дуже круто, то на смартфонах воно перетворюється в "портянку" особливо якщо товарів підібрано більше 3-4, було б чудово щод була би можливість наприклад, якщо товарів більше 3-4 то вибирати відображення типа "карусель" за її допомогою можна було б виводити більше товарів.

 

Маю надію, що пояснив зрозуміло:) Дякую за чудовий модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.02.2023 в 13:52, magdek сказал:

 

 

Маю надію, що пояснив зрозуміло:) Дякую за чудовий модуль

Я через сітку бутстрап вивожу різними способами, трошки підшаманивши сам віджет карточки

 

Наприклад, так:

 

image.png.f0ccf30f238d74dd467b5d3fd2ee52a0.png

 

 

 

 

 

 

 

 

на мобілках воно в одну колонку 

 

Чи для більшої кількості товарів:

 

image.png.c3121e522591d5517cecf7f0c5070dae.png

 

Саме таки спосіб обрала, так як дуже чудово допомагає підвищити середній чек людей на початкових стадіях класичної воронки, коли з продуктом вони ще не знайомі, але бажають придбати і уявлення не мають, що ще їм додатково може знадобитись

 

використані div блоки з уроків bootstrap та елементи css 

 

на переклад не звертайте уваги, це з тестового сайту

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Це зрозуміло що треба підшаманити по вигляду, саме в мобільній версії получається простиня в одну колонку и якщо в мене аналогічних товарі буде не 3, а 10 наприклад, то крутити і крутити їх треба, якось так

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22.02.2023 в 15:31, magdek сказал:

Це зрозуміло що треба підшаманити по вигляду, саме в мобільній версії получається простиня в одну колонку и якщо в мене аналогічних товарі буде не 3, а 10 наприклад, то крутити і крутити їх треба, якось так

 

а, так там є спосіб виведення ,show more, і ще так само можна в акордеон ховати)) або вкладки - якщо вже слайдер, то явно для перелінковки рішення а не для людини 

ну і можна копіювати блок і виводити для десктопа красивою сіткою, а для мобільного вже як надумаєте) 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 22.02.2023 в 13:52, magdek сказав:

Маю надію, що пояснив зрозуміло:) Дякую за чудовий модуль

Доброго дня! дякую за фідбек

У новій версії будуть можливості щоб вирішити такі питання :-) 

Можна буде виводити сіткою та через js карусель

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

23.02.2023 в 11:17, Seriusis сказал:

Можна буде виводити сіткою та через js карусель

Вітаю чудова новина, я ще про що подумав зараз є можливість виводити до чи після якогось селектора, іноді потрібно щоб була можливість вивести замість чи думали в майбутньому про такий варінт.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


23.02.2023 в 11:52, magdek сказал:

Вітаю чудова новина, я ще про що подумав зараз є можливість виводити до чи після якогось селектора, іноді потрібно щоб була можливість вивести замість чи думали в майбутньому про такий варінт.

приєднуюсь)) шукаю як замінити ціну в деяких товарах на текстове значення )) .replaceWith з такою логікою не спрацює, а інші методи поки що не дивилась :grin: раптом буває ще якийсь .replace )) 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 23.02.2023 в 11:52, magdek сказав:

Вітаю чудова новина, я ще про що подумав зараз є можливість виводити до чи після якогось селектора, іноді потрібно щоб була можливість вивести замість чи думали в майбутньому про такий варінт.

 

В 23.02.2023 в 12:47, test1986 сказав:

приєднуюсь)) шукаю як замінити ціну в деяких товарах на текстове значення )) .replaceWith з такою логікою не спрацює, а інші методи поки що не дивилась :grin: раптом буває ще якийсь .replace )) 

То дуже просто

$("#tab-description").replaceWith($([module]))

де #tab-description то потрібний селектор

  • +1 2
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

ще таке питання) 

 

стосовно банерної сітки в даному модулі - а чи є можливість виводити підпис під фото і заголовок модуля?  

 

в мене був модуль банерних сіток і там така опція є, але він не підтримує двомовність в заголовках )) теоретично можна наколхозити виведення іншою мовою з допомогою даного модуля і виводити заголовки тільки для однієї мови, але тоді вже простіше вручну в html блоці їх зробити

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 24.02.2023 в 16:24, test1986 сказав:

стосовно банерної сітки в даному модулі - а чи є можливість виводити підпис під фото і заголовок модуля?  

 

Якщо я правильно зрозумів питання, то крім банерів ви хотіли б виводити заголовок та текст до них ? 

Тоді погляньте на ось цей блок https://monosnap.com/file/rFnG8no5Kajr82EooJHF7avwNfA4I6 

Він є на демо сайті.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

24.02.2023 в 18:53, Seriusis сказал:

Якщо я правильно зрозумів питання, то крім банерів ви хотіли б виводити заголовок та текст до них ? 

Тоді погляньте на ось цей блок https://monosnap.com/file/rFnG8no5Kajr82EooJHF7avwNfA4I6 

Він є на демо сайті.

ем. точно! спробую! 

 

вік живи вік учись :grin:

 

дякую! 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Я тут ось, що подумав працюючи зараз з модулем було б напевно краще зробити якесь поле для назви блоку яке б не виводилося на фронт, а було б для сортуваня та розуміння того, що в ньому знаходиться, зараз є найменування блоку, але якщо його виводити на фронт то не розумієш, що в середині тому що іноді приходиться виводити одинакову назву для кількох блоків міняючи тільки деякі моменти всередині блоку, наприклад є ідентичні товарів з однаковим складом і якщо виводити назву блока як Склад товару [product_name] за допомогою тих же банерів, то ти не розумієш що в середині так як різниця може бути тільки в одній складовій.

 

Якось так:)

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 26.02.2023 в 15:17, magdek сказав:

Я тут ось, що подумав працюючи зараз з модулем було б напевно краще зробити якесь поле для назви блоку яке б не виводилося на фронт, а було б для сортуваня та розуміння того, що в ньому знаходиться, зараз є найменування блоку, але якщо його виводити на фронт то не розумієш, що в середині тому що іноді приходиться виводити одинакову назву для кількох блоків міняючи тільки деякі моменти всередині блоку, наприклад є ідентичні товарів з однаковим складом і якщо виводити назву блока як Склад товару [product_name] за допомогою тих же банерів, то ти не розумієш що в середині так як різниця може бути тільки в одній складовій.

 

Якось так:)

 

зрозумів, дуже дякую за пропозицію, розгляну таку можливість :)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 2 weeks later...

Интересует расширенный функционал Галереи.

1. Настройка размеров фото: стандартный размер / Увеличенное фото

2. Настройка стиля для блока : col-sm-12 , col-lg-6 col-md-6 col-sm-6 col-xs-6, любые варианты

3. Тип: блок (одно изображение) или Сладйдер (несколько изображений, с выбором количества изображений в слайдере)

4. Подключение разных изображений к разним групаам настроек

5. Создание разных галерей на одной странице товара

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. 

Могу ли я данным модулем вывести определенную группу атрибутов в карточке товара под ценой, или между наименованием и ценой?

 

Скрытый текст

image.thumb.png.f19c73c6fc54eb0434a25a1dc870cf1f.png

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 11.03.2023 в 23:09, komo2000 сказав:

Интересует расширенный функционал Галереи.

1. Настройка размеров фото: стандартный размер / Увеличенное фото

2. Настройка стиля для блока : col-sm-12 , col-lg-6 col-md-6 col-sm-6 col-xs-6, любые варианты

3. Тип: блок (одно изображение) или Сладйдер (несколько изображений, с выбором количества изображений в слайдере)

4. Подключение разных изображений к разним групаам настроек

5. Создание разных галерей на одной странице товара

Доброго дня

1 - ок

2 - опишите детальніше

3 - ок

4 - опишите детальніше

5- зараз ви можете створити декілька різних чи однакових по типу блоків та вивести на одній сторінці

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 14.03.2023 в 21:56, wwizard сказав:

Доброго дня. 

Могу ли я данным модулем вывести определенную группу атрибутов в карточке товара под ценой, или между наименованием и ценой?

 

  Показати вміст

image.thumb.png.f19c73c6fc54eb0434a25a1dc870cf1f.png

 

Доброго дня!

Ви можете вивести або усі атрибути або по одному через id атрибута за допомогою конструкцій [product_attribute_id=1] чи [product_attribute_table] 

https://monosnap.com/file/quk5maN1ulAtW1X0m0Ou9tWCt5Yj9T

Та розмістити блок у нижню позицію шаблону, перемістивши вивід до потрібного селектору через ф-ю "Привязка блока к селектору"

https://monosnap.com/file/2TEj1gz5owfB5s8SW6Lp1eqUY75Xbx

Потрібний селектор можна підібрати по підказках, якщо шаблон є у списку або подивитися через інспектор коду у браузері

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Вітаю є ще одне побажання правда не знаю наскільки воно реально прийшла сьогодні така думка при роботі з модулем все не вгамуюся:) хочеться витиснути максимум.

 

Тепер по суті є можливість додати модель по id товару захотів вивести до данної моделі її характеристики за допомогою шорт коду, але він підтягує дані моделі в якій виводиться модуль чи можете бути такий варіант, щоб можна було задопомогою даного шорткоду і вказання id даного товару показувати атрибути самого цього товару це особливо потрібно коли товар не виробляється, щоб запропонувати аналогічні моделі.

 

Дякую наперед:)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.