Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Редактирование, внедрение постороннего кода в страницы сайта.


NastyNuts

Recommended Posts

Доброго времени суток, совсем не давно начал работать с движком opencart, возник такой вопрос:

Как добавить свою часть кода в стартовую страницу?

Пример: Сервсис Google Analytics с которым думаю многие знакомы, сервис предоставляет услуги по мониторингу сайтов, для этого нужно добавить специальный код/скрипт на все странице где необходим мониторинг, в админке opencart ничего подобного не нашел, на самом хосте - куда бы не вставлял, сайт перестает работать (по дефолту index.php), опробывал многое так же пути common/home и т.д.

Не могли бы разъяснить в чем проблема и как можно решить этот вопрос?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


наверно для Вас будет простейшим вариантом зайти

админка -> настройки -> вкладка сервер -> покрутить мышкой в низ увидеть :-)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Ой как стыдно то, ты не поверишь.. я перекодировал половину файлов на хосте, я изучил админку вдоль и поперек, я на спайдере проверил все возможные уязвимости для удаленного внедрения, но черт возьми.. это шах и мат:)

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.