Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Автоматическая отправка ссылки клиенту


Recommended Posts

Как можно организовать автоматическую отправку ссылки на почту клиенту после оплаты заказа? И что бы к определённому товару я мог прикрепить определённую ссылку, а не ко все одну и ту же.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В опенкарт у товара , есть масса не используемых полей. К вашей задаче ближе всего по смыслу, видимо поле Location. Достаточно будет это поле вывести в шаблон письма.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Я делал вставку видео в категории и макеты - создал специальную таблицу в БД и сделал некоторые доработки в контроллерах, моделях и шаблонах. В принципе можно написать несколько модификаторов.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

On 4/12/2020 at 9:39 PM, danilkamus said:

Как можно организовать автоматическую отправку ссылки на почту клиенту после оплаты заказа? И что бы к определённому товару я мог прикрепить определённую ссылку, а не ко все одну и ту же.

 

Попробуйте через систему событий.opencart-events-system и Документация

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.