Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Парсинг баллов по крону


Slonmart

Recommended Posts

Задача: Настроить ежедневное автоматическое получение данных (баллы) из таблицы с сайта с доступом по логину и паролю, и передать их в магазин (ocstore 2.3) – в раздел «Покупатель» - «Бонусные баллы» - «добавить бонусные баллы». Поиск нужного покупателя осуществляется по ID из таблицы стороннего сайта, на нашем сайте это кастомное поле, созданное в модуле Simple, привязанное за покупателем.

Более детальное ТЗ с ссылками и скринами по запросу в личку. Работу можно проводить на тестовом сайте без каких либо ограничений.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


22 минуты назад, Slonmart сказал:

Задача: Настроить ежедневное автоматическое получение данных (баллы) из таблицы с сайта с доступом по логину и паролю, и передать их в магазин (ocstore 2.3) – в раздел «Покупатель» - «Бонусные баллы» - «добавить бонусные баллы». Поиск нужного покупателя осуществляется по ID из таблицы стороннего сайта, на нашем сайте это кастомное поле, созданное в модуле Simple, привязанное за покупателем.

Более детальное ТЗ с ссылками и скринами по запросу в личку. Работу можно проводить на тестовом сайте без каких либо ограничений.

Напишите мне тз.
Правда сегодня работать буду только вечером.
Если вам не срочно.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.