Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Куда разместить строчку


Recommended Posts

Сделал себе всплывающее окно.

Хочу разместить его вот так

<script src="PopIn.js"
 type="text/javascript"></script>

но вот куда?

Задача стоит таким образом pop up окно загружается при загрузке либо главной страницы, либо карточки товара.

В инструкции по установке написано copy to clipboard (Ctrl+c) then paste (Ctrl+v) it just before the </body> tag of your HTML source code, но это видимо подходит для статичных страницы, а как быть с php, в котором в opencart одни переменные?

Короче плиз подскажите куда вставлять?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Спасибо за подсказку, все упешно разместилось, но теперь новый косяк... окно грузится каждый раз при обновлении страницы, а как сделать так, чтобы юзер закрыл окно и оно больше не открывалось при последующей загрузке страницы?

У меня pop окно сделано через java script.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


ну это да :( к сожалению, получается, что разработчики скрипта как раз и планировали сделать такой скрипт, который грузится каждый раз. Я просто подумал, что можно как то ограничить вызов скрипта одним разом.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.