Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Проблема з поштою


voronlviv

Recommended Posts

Може хтось стикався з тим що не завжди приходять електронні листи (або про нове замовлення або крон нової пошти) ? Наприклад, в мене стоїть модуль Нової пошти і він мав би відправляти листи по крону, але не відправляє...Спілкувався з хостинг провайдером, він толком нічого не допоміг, лише кожного разу каже щоб я переходив на вищий тариф, бо ніби мало користувальницьких процесів...Я вже все на pop3 поміняв, а вони мені далі втирають що якісь там процеси скажені йдуть від мене...Вже не знаю що робити, чи хостинг міняти чи може пошту на gmail.

 

Ось логи:

2020-02-14 14:00:04 - PHP Warning:  mail(): Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i -f [email protected]' in /var/www/tiens/data/www/xxxx.com.ua/system/library/mail.php on line 164
2020-02-14 14:00:04 - PHP Warning:  mail(): Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i -f [email protected]' in /var/www/tiens/data/www/xxxx.com.ua/system/library/mail.php on line 164
2020-02-14 14:00:04 - PHP Warning:  mail(): Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i -f [email protected]' in /var/www/tiens/data/www/xxxx.com.ua/system/library/mail.php on line 164
2020-02-14 18:00:04 - PHP Warning:  mail(): Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i -f [email protected]' in /var/www/tiens/data/www/xxxx.com.ua/system/library/mail.php on line 164
2020-02-14 18:00:04 - PHP Warning:  mail(): Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i -f [email protected]' in /var/www/tiens/data/www/xxxx.com.ua/system/library/mail.php on line 164
2020-02-14 18:00:04 - PHP Warning:  mail(): Could not execute mail delivery program '/usr/sbin/sendmail -t -i -f [email protected]' in /var/www/tiens/data/www/xxxx.com.ua/system/library/mail.php on line 164

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


18 минут назад, voronlviv сказал:

Вже не знаю що робити, чи хостинг міняти чи може пошту на gmail.

Скоріше за все на хостінгу є обмеження на кількість відправлених листів за проміжок часу. Якраз крон НП і може робити оверлоад. Спитайте у хостера. На gmail поки не варто переходити (якщо мається на увазі безкоштовна пошта) тому що там також є обмеження по кількості. Мене gmail пару раз банив так. Спочатку трусіть хостера.

Змінено користувачем pawana
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


14 minutes ago, pawana said:

Скоріше за все на хостінгу є обмеження на кількість відправлених листів за проміжок часу. Якраз крон НП і може робити оверлоад. Спитайте у хостера. На gmail поки не варто переходити (якщо мається на увазі безкоштовна пошта) тому що там також є обмеження по кількості. Мене gmail пару раз банив так. Спочатку трусіть хостера.

а автор модуля НП каже що це питання не до нього, а до налаштування пошти і до хостинга...на моєму тарифному плані на хостингу до 5 процесів одночасно можна запустити...але в мене не відвідуваний сильно магазин, і тому не можу зрозуміти звідки вони беруться ті процеси...ну раніше підключався через IMAP протокол до пошти і на ПК і на телефоні, але вже на POP3 перейшов...Може ще щось IMAP використовує, але не можу зрозуміти що...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 минуту назад, voronlviv сказал:

а автор модуля НП каже що це питання не до нього, а до налаштування пошти і до хостинга.

Правильно каже, думаю, так і є. Попросіть хостера надати логи за той час коли стається помилка, може вони зможуть надати коментарі і так само нехай скажуть які обмеження стоять по відправці пошти.

4 минуты назад, voronlviv сказал:

але в мене не відвідуваний сильно магазин

Не в цьому питання, а в тому, що крон НП ставить відправку листів з накладними одночасно і хостінг це блокує (моє припущення). Поговоріть спочатку з хостером, модуль НП тут не винен, повірте.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


5 minutes ago, pawana said:

Правильно каже, думаю, так і є. Попросіть хостера надати логи за той час коли стається помилка, може вони зможуть надати коментарі і так само нехай скажуть які обмеження стоять по відправці пошти.

Не в цьому питання, а в тому, що крон НП ставить відправку листів з накладними одночасно і хостінг це блокує (моє припущення). Поговоріть спочатку з хостером, модуль НП тут не винен, повірте.

добре, дякую...буду їх домахувати далі..

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Якщо повідомлення відправляються періодично, така помилка дійсно може свідчити про блокування програми sendmail зі сторони хостинг провайдеру. Інакше це могла бути інформація про помилку підключення до поштового серверу і т.д. Незалежно від того, яка у вас відвідуваність, в завданні cron може бути велика черга email для розсилки за певний проміжок часу.

 

В наданих логах зафіксовано помилки інтерпретатора PHP. Тобто скрипт повідомляє про неможливість виконання запиту до sendmail. Більш точна інформація стосовно причин помилки sendmail, в залежності від операційної системи і конфігурації, журналюється окремо, як правило для linux серверів це директорія /var/log/. Якщо у вас виділений сервер, ви можете перевірити логи самостійно, інакше нормальною практикою є надання хостером такої інформації, в тому числі кількість розсилок за певний проміжок часу відповідно до вашого тарифного плану, час і процес, який викликав перевищення ліміту.

 

Іншою причиною блокування відправлення листів може бути вірусна активність/розсилання спаму у фоновому режимі, але це малоймовірно, якщо ви не користуєтесь варезним софтом. Вимагайте інформацію від хостера, пропозиція змінити тарифний план - це відповідь відділу продаж а не технічної підтримки.

 

Можете самостійно спробувати зібрати більше інформації використовуючи команду:

/usr/sbin/sendmail -X /var/www/tiens/data/x.log -D /var/www/tiens/data/d.log -t -i -f [email protected]

Відповідно, якщо ви маєте доступ до директорії /var/www/tiens/data/ данні будуть збережені у файлах:

 

/var/www/tiens/data/x.log

/var/www/tiens/data/d.log

Змінено користувачем drOC
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

29 minutes ago, drOC said:

Якщо повідомлення відправляються періодично, така помилка дійсно може свідчити про блокування програми sendmail зі сторони хостинг провайдеру. Інакше це могла бути інформація про помилку підключення до поштового серверу і т.д. Незалежно від того, яка у вас відвідуваність, в завданні cron може бути велика черга email для розсилки за певний проміжок часу.

 

В наданих логах зафіксовано помилки інтерпретатора PHP. Тобто скрипт повідомляє про неможливість виконання запиту до sendmail. Більш точна інформація стосовно причин помилки sendmail, в залежності від операційної системи і конфігурації, журналюється окремо, як правило для linux серверів це директорія /var/log/. Якщо у вас виділений сервер, ви можете перевірити логи самостійно, інакше нормальною практикою є надання хостером такої інформації, в тому числі кількість розсилок за певний проміжок часу відповідно до вашого тарифного плану, час і процес, який викликав перевищення ліміту.

 

Іншою причиною блокування відправлення листів може бути вірусна активність/розсилання спаму у фоновому режимі, але це малоймовірно, якщо ви не користуєтесь варезним софтом. Вимагайте інформацію від хостера, пропозиція змінити тарифний план - це відповідь відділу продаж а не технічної підтримки.

Дякую...задав їм це питання буду чекати на відповідь.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.