Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ssl сертификат


Recommended Posts

Знаем и умеем

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, Maxmmm сказал:

При переходе на https на сайте возникли ошибки... Как исправить? Может кто знает? Или умеет исправлять.... 

может из области гаданий "может кто.." вы перейдете сразу в плоскость -"ошибка такая то, нужно исправить" ?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


8 минут назад, Dimasscus сказал:

может из области гаданий "может кто.." вы перейдете сразу в плоскость -"ошибка такая то, нужно исправить" ?

Это сейчас не в тренде, если посмотреть последние темы. Половина без всякой конкретики, все хотят лечение по фотографии.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, Vetroff сказал:

Это сейчас не в тренде, если посмотреть последние темы. Половина без всякой конкретики, все хотят лечение по фотографии.

я заметил. связано ли с это с тем что марс в венере или с школьным карантином сказать трудно. нужен шар хрустальный

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


я буду первый не офтоп :grin: 

АфтАр жжот!

Теперь по теме.

У вас или сертификат не правильно установлен, или не включена "поддержка SSL" в настройках магазина, или не внесены изменения в htaccess, согласно настроек провайдера.

Все остальное - от лукавого! ))

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.