Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Ищу исполнителя] Изменить домен сайта на новый


kost594

Recommended Posts

Добрый день, уважаемые форумчане)

 

У меня был заблокирован старый домен к сожалению, и сейчас нужно мой сайт восстановить на новом домене.

 

Не делать 301 редирект, а просто взять поменять старый домен на новый, я просто не силён в технических подробностях, хотелось бы чтобы человек с опытом помог)

 

Отпишите пожалуйста тут или сразу в личные сообщения, кто готов помочь и сколько будет по стоимости чтобы сразу приступить к работе.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


хосинг не заблокирован? купи новый домен. если хостинг заблокирован, тогда решай с поддержкой - нужно получить файлы системы и базу данных. я всегда имею дубль на локалке - тогда нет проблем

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

2 минуты назад, esculapra сказал:

хосинг не заблокирован? купи новый домен. если хостинг заблокирован, тогда решай с поддержкой - нужно получить файлы системы и базу данных. я всегда имею дубль на локалке - тогда нет проблем

С хостингом всё хорошо, сняли с делегирования только домен, уже взял новый домен)

Змінено користувачем kost594
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.