Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

Ребята, привет! Уже перепробовал просто все, и карусели, и слайд-шоу, и все баннеры, которые только нашел, все просмотрел, и кэш чистил, но вот этот уродец не пропадает.

Кто подскажет решение, буду очень-очень благодарен! 

 

З.Ы. Баннер с этой, конкретно, картинкой находил. Отключил его. Через какое-то время, после отсутствия результата - удалил его вовсе.

Screen Shot 2019-07-19 at 15.19.04.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


15 минут назад, KirillPanov сказал:

буду очень-очень благодарен

За благодарен на WMR могу прийти и отключить, а так бы хоть ссылку на сайт дали.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

4 minutes ago, ibond said:

За благодарен на WMR могу прийти и отключить, а так бы хоть ссылку на сайт дали.

 

pmtt.taty.com.ua 

 

Только что смотрел код страницы, и в ксс/хтмл прописан этот баннер, вот по этому тутору смотрел: https://www.youtube.com/watch?v=GQL42bz7fec&t

Но как вот теперь его вырезать оттуда, понятия не имею

 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


уберите в http://pmtt.taty.com.ua/catalog/view/theme/oct_techstore/stylesheet/stylesheet.css строка 1169

.top-banner {
    background-image: url(/image/catalog/top-banner.jpg);
    background-position: 0;
    background-color: #202020;
    height: 40px;
}

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.