Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

UltraStore - адаптивний універсальний шаблон [Поддержка]


octemplates

Recommended Posts

@alimid Добрий день!

Так, у налаштуваннях Opencart у вкладці "Опції" треба прибрати усюди статтю угоди.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Доброго дня. Не знаю чи тільки в мене так, зараз якщо відкривається товар через каталог то хлібні крихти відображаються коректно, а якщо з кошика чи з переглянутих товарів то немає не категорій не підкатегорій. 
Це можна десь налаштувати в шаблоні чи опен карті. Чи потрібно шукати модуль?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


@kotly Добрий день!

Ми підтримуємо через тикет-систему: https://octemplates.net/open/
Створіть будь ласка заявку, дякуємо Вам за розуміння.
Служба підтримки працює у будні з 10:00 до 18:00.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


08.08.2024 в 13:35, kotly сказал:

Доброго дня. Не знаю чи тільки в мене так, зараз якщо відкривається товар через каталог то хлібні крихти відображаються коректно, а якщо з кошика чи з переглянутих товарів то немає не категорій не підкатегорій. 
Це можна десь налаштувати в шаблоні чи опен карті. Чи потрібно шукати модуль?

Если я не ошибаюсь, то это зависит от url адреса самого товара. Он может быть длинным: сайт.com/категория/подкатегория/товар а может быть коротким сайт.com/товар.

Вот если url товара длинный, то всё работает норм, а если короткий, то при переходе на товар например из поиска (на сайте), расположение товара в категория не сохраняется, и вернутся в категорию, где хранится товар нет возможности

Настройки url товара где-то видел и даже тестировал. Но не могу вспомнить где это было.

 

Змінено користувачем SashkoAn
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12.08.2024 в 22:11, SashkoAn сказал:

Если я не ошибаюсь, то это зависит от url адреса самого товара. Он может быть длинным: сайт.com/категория/подкатегория/товар а может быть коротким сайт.com/товар.

Вот если url товара длинный, то всё работает норм, а если короткий, то при переходе на товар например из поиска (на сайте), расположение товара в категория не сохраняется, и вернутся в категорию, где хранится товар нет возможности

Настройки url товара где-то видел и даже тестировал. Но не могу вспомнить где это было.

 

Можливо, але я пробував в товарі у вкладці SEO так прописати то 404 сторінку повертає, урл вмирає.
З каталога додає двічі шлях, а з пошуку мав би бути правельним але не працює. 
Щось з роутінгом потрібно шукати. Можливо простіше якимсь модулем це поправити, бо з цим кривим php і його недо MVC треба шукати як воно працює))), не в образу php-шнікам.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...

@Lean Доброго вечора!

Написали вам у приватні повідомлення.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


З оновленням шаблону ви додали смартчекаут, в якому є гарний кейс маски для номеру телефону. Чи буде можливість додати таку ж маску до реєстрації на сайті, або підскажіть де правельно кастомізувати це щоб подальші оновлення шаблону не затерли.
Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


12.09.2024 в 11:47, kotly сказал:

Чи буде можливість додати таку ж маску до реєстрації на сайті

Добрий день!
В планах є додати такий функціонал.

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.