Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не получаеться


Recommended Posts

Здравствуйте.

Скачиваю опенкарт, заливаю файлы на хостинг. что дальше, ничего ни за каким адресом не открывается. как его установить. Подскажите что как надо делать. я уже устал заливать, удалять и так далее.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Всем здравствуйте, поскажите пожалуйста, что я неправильно делаю.... Скачала OpenCart v1.4.0 RUS v0.4, установила файлы из upload в папку www/мой сайт. И что- то ничего не получилось... Сайт не открыается (Интернет не может отобразить страницу).

Где допустила ошибку никак не пойму...

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Парни, у меня еще вопрос, добавил гривну, и теперь обрезает копейки. я ставлю цену 1,40, а оно перебивает в гривну. В настройках валюты, меняю, оно все равно автоматически сохраняет как хочет. Что подскажите?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.