Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

В конце текста вопросик ... � ? Как исправить?


pablobaraguza

Recommended Posts

Дорогие форумчане, скажите, у кого был такой глюк, у меня в кратком описании товаров вместо ... стоит вот такая хрень вопросик

Что с этим делать? Как это исправить?

post-18600-0-77690500-1350464633_thumb.jpg

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Дорогие форумчане, скажите, у кого был такой глюк, у меня в кратком описании товаров вместо ... стоит вот такая хрень вопросик

Что с этим делать? Как это исправить?

посмотрите вывод описания в сборке ocStore
  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1.5.4.1 -

'description' => utf8_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['description'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, 100) . '..',

Это старый, как и сам опенкарт, глюк, который не дружит с киррилицей, вернее символы разбивает...

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

1.5.4.1 -

'description' => utf8_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['description'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, 100) . '..',
Это старый, как и сам опенкарт, глюк, который не дружит с киррилицей, вернее символы разбивает...
Это нужно искать в папке ....opencart_v1.5.4.1uploadadmincontrollercatalog product.php ? Я правильно понимаю?
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


catalogcontrollerproductcategory.php

НУ КАК РУКОЙ СНЯЛО! ;)) СПАСИБО!

У меня было вот так вот написано ('description' => mb_substr(strip_tags(html_entity_decode($result['description'], ENT_QUOTES, 'UTF-8')), 0, 100) . '..',)

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.