Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Ищу модуль вопрос/ответ в товаре


wexcoast

Recommended Posts

Всем привет, может кто встречал такой модуль.

Хотелось бы реализовать что-то на подобии вкладки "отзывы" на странице товаров. Только чтобы вкладка называлась: "Ответы на вопросы".

Функционал тот же что и у отзывов: человек может оставить вопрос о этом товаре, я в админке на него отвечаю, и ответ появляется в этой вкладке.
Всё как у раздела "отзывы", НО, чтобы человек получал уведомление по email об ответе на его вопрос!

 

Никто не сталкивался с таким модулем?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28 минут назад, wexcoast сказал:

Всем привет, может кто встречал такой модуль.

Хотелось бы реализовать что-то на подобии вкладки "отзывы" на странице товаров. Только чтобы вкладка называлась: "Ответы на вопросы".

Функционал тот же что и у отзывов: человек может оставить вопрос о этом товаре, я в админке на него отвечаю, и ответ появляется в этой вкладке.
Всё как у раздела "отзывы", НО, чтобы человек получал уведомление по email об ответе на его вопрос!

 

Никто не сталкивался с таким модулем?

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 18.03.2019 в 08:18, wexcoast сказал:

Вот вот, спасибо большое!

У меня как раз этот модуль установлен:)

Странно но вашего логина wexcoast нет в списке  купивших модуль

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.