Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Оптимизация и устранение ошибок с ссылками


Recommended Posts

Подскажите, что делать с сылками 302 редирект которые появился в яндекс и гугл вебмастере, после того как часть товара перенес в другую родительскую категорию.

Эти ссылки так и оставить или привести их обратно в первоначальный вид и отправить карту сайта на переиндексацию?

на сколько знаю 302 редирект не передает ссылочную массу. 

 

и в вебмастере ссылки с 404 ошибкой удалять или оставлять как есть? давно удалил товар, и осталось 500 ссылок и 18 тысяч ссылок на картинки формата /image/cache/catalog/картинка.jpg, это все в вебмастере висит. 

Змінено користувачем Vetlucky777
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 1 month later...
В 13.03.2019 в 07:13, Vetlucky777 сказал:

Подскажите, что делать с сылками 302 редирект которые появился в яндекс и гугл вебмастере, после того как часть товара перенес в другую родительскую категорию.

Эти ссылки так и оставить или привести их обратно в первоначальный вид и отправить карту сайта на переиндексацию?

на сколько знаю 302 редирект не передает ссылочную массу. 

 

и в вебмастере ссылки с 404 ошибкой удалять или оставлять как есть? давно удалил товар, и осталось 500 ссылок и 18 тысяч ссылок на картинки формата /image/cache/catalog/картинка.jpg, это все в вебмастере висит. 

Ищем файл: 
/system/library/response.php
Заменяем: public function redirect($url, $status = 302) {
На:              public function redirect($url, $status = 301) {

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.