Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Вывод артикула (SKU) в ocStore 2.3.0.2.3


Recommended Posts

Приветствую просматривающих данную тему!

Несколько подобных тем видел на данном форуме, но всё не то. То версия не та, то кто-то куда-то в категорию артикул выводит... Пошагово не нашёл ничего.

В общем с программированием только знакомлюсь, и то с Phython на Pythontutor, пол курса прошел, а тут PHP, и приехал.

Решил забабахать интернет-магазин на ocStore 2.3.0.2.3, и тут на те... Не выводится артикул.

Пока сделал это:

в файле catalog/controller/product/product.php

1) нашел строку: $data['text_model'] = $this->language->get('text_model'); добавил после нее: $data['text_sku'] = $this->language->get('text_sku'); строка № 242

2) нашел строку: $data['model'] = $product_info['model']; добавил после нее: $data['sku'] = $product_info['sku']; строка № 281

Не могу сделать это:

нужно ещё добавить: $data['sku'] = $product_info['sku']; в файле catalog/view/theme/mytheme/template/product/product.tpl

Проблема:

1) в файле catalog/view/theme/mytheme/template/product/product.tpl не появляется переменная

2) в файле catalog/controller/product/product.php какая-то ошибка синтаксиса что ли... Не пойму что именно не так сделал. Редактирую через Notepad ++ по левой стороне линия проходящая  перед строками вся красная. Файл прикрепляю.

Знающие, подскажите чайнику, я вообще не секу.

 

 

 

 

product.php

Змінено користувачем chebanchik
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, chebanchik сказал:

нужно ещё добавить: $data['sku'] = $product_info['sku']; в файле catalog/view/theme/mytheme/template/product/product.tpl

нет, не туда, а в catalog/controller/product/product.php

 

У вас шаблон стандартный? Неужто не подходит этот модуль? 

 

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, PaulKravchenko сказал:

нет, не туда, а в catalog/controller/product/product.php

 

У вас шаблон стандартный? Неужто не подходит этот модуль? 

 

Я таких легких путей не искал. Спасибо, Павел! Получилось!!!)))

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.