Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Не открывается админка опенкарт 3


Recommended Posts

Добрый день. Перенесла сайт на сервер.. поправила конфиг, фронтенд показался, а  админка не работает. Были ошибки связанные с путями, я их исправила. теперь есть  е-notice Notice: Undefined property: Proxy::getExtensions in /home/w/webintegra/engl/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 45

пыталась с ней бороться с помощью проверки isset(), но не получается убрать. В errorlog.txt ошибок никаких.. но админки нет ((

кто сталкивался с подобной ситуацией?  Версия opencart 3.0

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


28 минут назад, ElenaStep сказал:

 а  админка не работает.

 

28 минут назад, ElenaStep сказал:

getExtensions in /home/w/webintegra/engl/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/common/header.php on line 45

не все хорошо с путями в конфиге админки

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

А чем отличаются пути в конфиге админки от путей фронтенда ? Я скопировала файл конфига из корневой папки в admin и все.. и так  на локальном сервере, где все открывается.  Прикрепляю лог с ошибками и конфиг.

error.log

config.php

Змінено користувачем ElenaStep
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


1 час назад, spectre сказал:

поставьте чистый опенкарт и сравните

ок. я нашла конфиг на этом ресурсе https://***/config-php, но пока не поняла как определить директории $host = $_SERVER['HTTP_HOST'];    и 

 $dir = dirname(dirname(__FILE__));

сейчас буду разбираться. Спасибо!

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.