Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Recommended Posts

В 31.03.2023 в 14:29, Mixmaster сказав:

якщо мені треба області на декількох мовах то треба встанолювати модуль

Так, в опенкарті не передбачена мультимовність країн та регионів

Можете цим скористатись:

 

 

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

31.03.2023 в 14:35, PaulKravchenko сказал:

Так, в опенкарті не передбачена мультимовність країн та регионів

Можете цим скористатись:

 

 

@PaulKravchenko Дякую, те що треба! Тільки чомусь українською області не по алфавіту, як можна це виправити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


31.03.2023 в 14:35, PaulKravchenko сказал:

Так, в опенкарті не передбачена мультимовність країн та регионів

Можете цим скористатись:

 

 

@PaulKravchenko Дякую, те що треба! Тільки чомусь українською області не по алфавіту, як можна це виправити?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Там у налаштуваннях кожного регіону тепер є порядок сортування - можете розташувати за своїм бажанням

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 4 weeks later...

ukrainian-clear-install_OC23.ocmod.zip - для версії 2.3

для версії 4.0.* призначений ukrainian_language.ocmod.zip

файл для локалізації записів у БД можете взяти з архіву ukrainian-ocstore_opencart-3.0.x.zip - файл localization.sql

згодом буде доданий і для версії 4.0.*

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

а чим саме відрізніється встановлення ukrainian-clear-install_OC23.ocmod.zip від звичайного додавання української ukrainian-ocstore_opencart-2.3.x.zip та ручного імпорту localization.sql? оскільки я особливих відмінностей не побачив. так розумію, це просто автоматизований процесс, чи я помиляюсь?

Змінено користувачем botva
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 27.04.2023 в 07:40, botva сказав:

так розумію, це просто автоматизований процесс

Так

  • +1 1
Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 months later...

Добрый  вечер.

проблема с локализацией украинского языка OpenCart  4.0.2.2

в "Установка расширений" он появляется после загрузки и его можно включить , но в "Модули / Расширения" его нет и соответственно нет смены языка

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


В 04.08.2023 в 21:53, vik1100 сказав:

в "Модули / Расширения" его нет и соответственно нет смены языка

 

В доповненнях необхідно обрати тип Languages: <адмінка>/index.php?route=marketplace/extension&type=language

 

image.png.48625d3c2d57be9c31cff76366befea6.png

 

image.thumb.png.154e2469f5bb274e379aac13a2a38c7a.png

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

  • 3 months later...

Перекласти їх в налаштуваннях Система - Локалізація - Регіони: ваш_сайт/admin/index.php?route=localisation/zone

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 27.11.2023 в 17:51, Tikka сказав:

Підкажіть, будь ласка, куди треба покласти файл localization.sql. для перекладу всього, що в ньому є?

 

Це файл для імпорту через phpmyadmin.

 

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

В 28.11.2023 в 22:17, Tikka сказав:

А куди саме треба імпортувати?

Імпортувати в базу даних. Але, виходячи з ваших питань, я вам раджу звернутися в розділ послуг.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

29.11.2023 в 17:32, PaulKravchenko сказал:

Імпортувати в базу даних. Але, виходячи з ваших питань, я вам раджу звернутися в розділ послуг.

Просто вчора я звернувся у тех. підтримку, щоб мені імпортували її у базу данних, а вони запитали, у яку, а потім взагалі поклали просто в папку public.html. Ось я цьому і питаю, в яку саме базу данних треба імпортувати? В ту базу, в якій розгорнуто останній встановлений опенкарт? І при цьому назви областей все одно непереведені... Їх треба самостійнео переназвати на укр?

 

Змінено користувачем Tikka
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 3 months later...

Вітаю. Прохання додати у ЧАПи інструкцію та приклади як ото робиться з таких пунктів:

1) ручного імпорту в phpMyAdmin файлу localization.sql

2) Після установки пакету локалізації необхідно додати переклад для всіх обов'язкових полів в налаштуваннях модулів, шаблону, тощо.

3) необхідно додати ЧПУ для української мови всюди де це доступно (товари, категорії, статті, тощо) -про що мається на увазі? можно приклад на скрині

 

Дякую

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


файл admin/language/uk-ua/sale/order.php

необходимо в 4 строке Jtext исправить на Text

 

 

ocstore 2.3
в остальных не проверял

Змінено користувачем olegodessa
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


при переключении языка админки на украинский, появляются два одинаковых модуля Акції, в языковом файле есть название модуля Акції з прив’язкою до Категорії та Виробнику
при русской админке таких модулей нет, изначально такого модуля на сайте не стояло

откуда берутся эти модули в админке и как из убрать?

удаление языковых файлов specialpercategory.php не помогло

Змінено користувачем olegodessa
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Модулі з'являються тільки при наявності відповідних контролерів, одних мовних файлів замало.

Плутанина могла виникнути через однакові імена файлів локалізації для модулів, яким вони не відповідають.

Локалізація для 2.3, наприклад, зібралась доволі давно і може включати мовні файли популярних на той час модулів, яких немає у вас, але є модулі з такими само іменами контролерів.

Конкретніше без огляду пацієнта не можу сказати, напишіть доступи у приватні, розберемося.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.