Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

[Решено] Не работает кнопка удаления продукта из корзины


Recommended Posts

Здравствуй, дорогой друг. Прошу помощи, ибо сам уже без сил, ну и глуп, чтобы понять свою ошибку. Использую OpenCart 3.0.2, в popUp корзине стандартного шаблона есть кнопка удаления товара с обработчиком нажатия cart.remove('{{ product.cart_id }}'): 

<button type="button" onclick="cart.remove('{{ product.cart_id }}');" title="Удалить" class="btn btn-danger btn-xs"><i class="fa fa-times"></i></button>

Но у меня выскакивает следующая ошибка 

Цитата

Uncaught ReferenceError: cart is not defined
    at HTMLAnchorElement.onclick

Я так понимаю, я как-то нарушил связь с checkout/cart.php ? Помогите, пожалуйста :???:

Змінено користувачем Eduardo
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


А, всё норм, я не очень умный. Если у кого такая проблема возникла, то возможно проблема заключается, что в вашем common.js не хватает как раз этих функций (add, edit, remove).

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку
×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.