Перейти до вмісту
Пошук в
  • Детальніше...
Шукати результати, які ...
Шукати результати в ...

Адрес оплаты


IVK

Recommended Posts

всем привет.

поставил магазин поковырял вечерок вроде пока все более менее понятно... за исключением вопросов некоторых которые надеюсь потом проясню.

одно совсем не понятно - в кабинете пользователя и в заказе в админке два адреса... адрес оплаты и адрес доставки.............. какой тут скрытый смысл????????? я ж покупателю вроде платить не должен??? и мне интересен только адрес доставки.

как это можно поправить?? если не сильно сложно. :?

Надіслати
Поділитися на інших сайтах


  • 4 weeks later...

Тебе сюда

/view/themes/template/checkoute/guest_step_1.tpl
Но єто при условии если поле не верефицируется. В противном случае загляни в

/controller/checkoute/guest_step_1.php
Ищещь ф-ю validate() и коментишь все ненужные проверки
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


одно совсем не понятно - в кабинете пользователя и в заказе в админке два адреса... адрес оплаты и адрес доставки.............. какой тут скрытый смысл????????? я ж покупателю вроде платить не должен??? и мне интересен только адрес доставки.

как это можно поправить?? если не сильно сложно. :?

Если Вы когда-нибудь оплачивали квитанции в Сбербанке (или в любом другом банке), то могли видеть там поле "адрес плательщика", оно как-бы и есть "адрес оплаты".
Надіслати
Поділитися на інших сайтах


с другой стороны:

если вы хотите сделать кому-то подарок, то адрес доставки - адрес того, кому делаем подарок.

ну а адрес оплаты - ваш адрес.

Надіслати
Поділитися на інших сайтах

Створіть аккаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйтеся для отримання облікового запису. Це просто!

Зареєструвати аккаунт

Вхід

Уже зареєстровані? Увійдіть тут.

Вхід зараз
  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    • Ні користувачів, які переглядиють цю сторінку

×
×
  • Створити...

Important Information

На нашому сайті використовуються файли cookie і відбувається обробка деяких персональних даних користувачів, щоб поліпшити користувальницький інтерфейс. Щоб дізнатися для чого і які персональні дані ми обробляємо перейдіть за посиланням . Якщо Ви натиснете «Я даю згоду», це означає, що Ви розумієте і приймаєте всі умови, зазначені в цьому Повідомленні про конфіденційність.